whatsapp

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول

تاریخ آگهی: ۹۹/۱۰/۲۹ شماره آگهی: 1308
  • پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
  • پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
  • پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
  • پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
  • پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
درباره پروژه :

پروژه ای در نزدیکی مرکز Finans استانبول

مرکز مسکونی و تجاری عمرانیه در بخش آسیایی استانبول، پروژه ترکیبی جدید دیگری را به بهره برداری می رساند. پروژه Finans Şehir توسط شرکت Sinpaş Yapı در زمینی به مساحت 141 هزار مترمربع در مجموع از 2750 واحد مسکونی تشکیل شده است. پروژه شامل واحدهای تک خوابه، 2، 3 و 4 خوابه با متراژهای متغیر بین 50 تا 200 مترمربع می باشد. Finans Şehir علاوه بر واحدهای مسکونی، ساختمان های تجاری را نیز دربر میگیرد.

مجتمعی امن در عمرانیه

طراحی مدرن معماری که مطابق با نیازهای تکنولوژی، آسایش و امنیت عصر جدید است، در پروژه Finans Şehir برجسته گردیده است. هر واحد دارای یک بالکن بزرگ و حمام اختصاصی برای والدین و آشپزخانه مجهز به لوازم الکتریکی می باشد. در داخل مجتمع پارکینگ های بزرگ با ظرفیت پارک برای ساکنین و حتی میهمانان وجود دارد.

امنیت مجتمع به صورت شبانه روزی توسط دوربین های مداربسته و اکیپ ها تامین می شود. پروژه Finans Şehir که جزو پروژه های دوستدار طبیعت عمرانیه است، شامل یک پارک شهری بسیار بزرگ نیز خواهد بود. در پارک شهر، فضاهای پیک نیک، استخرها، تراس ها، مسیرهای طولانی پیاده روی، دوندگی و دوچرخه سواری، مجتمع های ورزشی و آموزشی، میدان شهر، فضاهای های بازی کودکان، کافه ها و رستوران ها، فروشگاه هایی با مارک های معروف در انتظار صاحبان خود هستند.

صاحبان خانه می توانند با فرصت هایی مثل کتابخانه فضای باز، باغ های میوه و زیتون و امکانات دیگری که در این پروژه طراحی شده، اوقات خود را به تنهایی با طبیعت بگذرانند.

ارزش منطقه عمرانیه رو به افزایش است

پروژه Finans Şehir که نام خود را از مرکز فینانس استانبول در مجاورت خود گرفته است، کارفرمایان فعال در این منطقه را به خود جذب می کند. این پروژه با مکان های معروف غذایی، مراکز خرید، موسسات بهداشتی و آموزشی، گزینه های حمل و نقل خود را نیز هر روز متنوع تر می کند.

پروژه هایی برای سرمایه گذاری

عمرانیه، بهبود قابل توجهی در قیمت خانه های فروشی و اجاره ای نشان داده و پیش بینی می شود که قیمت ها در دوره آینده نیز صیر صعودی داشته باشد. این پروژه توسط افرادی که تمایل به زندگی پر جنب و جوش و اجتماعی دارند، ترجیح داده می شود و به دلیل درآمد اجاره ای بالایی که دارد، سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

ویژگی ها پروژه:
پیشرفت ساخت : تکمیل شده
تعداد طبقات : 34
تعداد واحد : 2500 واحد
تاریخ تحویل : 2019-12-30
واحد های مسکونی :
نقشه پروژه
سوئیت : 47.29 - 47.29 متر مربع
نقشه پروژه
1 خوابه : 59.22 - 59.22 متر مربع
نقشه پروژه
2 خوابه : 92.44 - 92.44 متر مربع
نقشه پروژه
3 خوابه : 132.9 - 132.9 متر مربع
`
مزیت ها

پارکینگ
زمین بازی
محل پیاده روی

سایر توضیحات
پروژه بسیار لوکس در عمرانیه استانبول - دارای زمین بازی - محل پیاده روی - دارای پارکینگ - بسیار لاکچری

آگهی های مشابه

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول
245 استانبول 8 طبقه

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول

پروژه شیک Benesta Beyoğlu توسط Esta şanşaat در قسمت اروپایی استانبول ساخته شده است.دسترسی آسان به مناطق تاریخی، گردشگری، فرهنگی، خطوط اصلی حمل‌ونقل و …

ترکیه » استانبول » Beyoğlu

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر
843 ازمیر 37 طبقه

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر - دارای زمین های ورزشی - باشگاه تناسب اندام - محل پیاده روی - پارکینگ - نگهبانی- نزدیک به بیمارستان- نزدیک به مراکز خرید - مجهز به استخر-مرکز شهر

ترکیه » ازمیر » هالکاپینار

پروژه لوکس ASRIN KONAKLARI MARİNA استانبول
57 استانبول طبقه

پروژه لوکس ASRIN KONAKLARI MARİNA استانبول

تنها پروژه در منطقه مارینا است که ساکنان می توانند به طور مستقیم به ساحل پیاده روی کنند.شامل فضای سبز و پارکینگ اتومبیل و سونا و جکوزی اختصاصی است.

ترکیه » استانبول » بیلیک دوزو

پروژه مدرن در کارتال استانبول
1243 واحد استانبول 40 طبقه

پروژه مدرن در کارتال استانبول

پروژه مدرن در کارتال استانبول - دارای گرمایش مرکزی - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی

ترکیه » استانبول » کارتال

اشتراک این مطلب