whatsapp

پروژه مدرن در کارتال استانبول

تاریخ آگهی: ۹۹/۱۰/۳۰ شماره آگهی: 1320
  • پروژه لوکس کارتال
  • پروژه لوکس کارتال
  • پروژه لوکس کارتال
  • پروژه لوکس کارتال
  • پروژه لوکس کارتال
درباره پروژه :

پروژه AND Pastel توسط شرکت AND Gayrimenkul در منطقه کارتال استانبول که به طور مستمر در حال توسعه است، برای ارائه زندگی محله ای آماده می شود. شرکت اسم پروژه را بر این اساس تعیین کرده و آن را پروژه نسل جدید محله ای AND Pastel نامیده است.

پلان واحدهای AND Pastel

پروژه نسل جدید AND Pastel از 1250 واحد مسکونی در 7 بلوک تشکیل شده است. شرکت، کارهای ساخت این پروژه را به عنوان بزرگترین پروژه مسکونی در منطقه کارتال بر عهده گرفته است. واحدهای مسکونی به صورت تک خوابه، 2، 3 و 4 خوابه هستند. در این پروژه، 4 نوع متفاوت واحدهای تک خوابه، 3 نوع متفاوت 2 خوابه موجود می باشد. متراژ واحدها بین 67 تا 186 متر مربع متغیر است.
این شرکت با طراحی و ساخت پروژه به بزرگی یک محله، با گردهم آوری رستوران، مدرسه و فضاهایی برای فعالیت های اجتماعی، ارائه یکجای تمامی چیزهای موردنیاز یک محله را هدف قرار داده است.

زندگی در AND Pastel

این پروژه دارای فضای باز و چشم اندازی به وسعت 30 هزار متر مربع می باشد. هدف، یکپارچگی با خاک و طبیعت است. از این نظر، این شرکت که زندگی با طبیعت را به عنوان یک ایده طراحی کرده، اسم ” کانسپت اتاق فضای باز” را به آن داده است. در این زمینه جوایز بین المللی بسیاری به آن تعلق گرفته است. این پروژه طبیعی بودن و طبیعی زنده کردن را به عنوان سبک زندگی تعیین کرده و تغذیه سالم و طبیعی در مرکز آن است.

در این پروژه که فضاهای خاصی نیز برای کودکان تدارک دیده شده، به جای یک محدوده یا مناطق خاص، هر نقطه ای به طور خاص و ایمن برای آنها طراحی شده است. داخل خانه و فضای سبز خارج از خانه نیز متناسب با کودکان طراحی شده است.

امکاناتی مانند داروخانه، پزشک، مرکز بهداشت، سوپر مارکت، پلی کلینیک و آرایشگاه نیز به پروژه AND Pastel اضافه شده است و با یک زندگی لوکس توجه جلب می کند. پروژه همچنین شامل سونا، سالن بدنسازی، اتاق بخار و ماساژ و اتاق استراحت می باشد. استخر کودکان و استخر مشترک روباز نیز در پروژه گنجانده شده است.

ویژگی ها پروژه:
پیشرفت ساخت : تکمیل شده
تعداد طبقات : 40
تعداد واحد : 1243 واحد
تاریخ تحویل : 2018-12-30
واحد های مسکونی :
پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
2 خوابه : 108 - 108 متر مربع
پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
3 خوابه : 161 - 161 متر مربع
پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
4 خوابه : 194 - 194 متر مربع
`
مزیت ها

پارکینگ
زمین بازی
منظره طبیعت
نمای شهر

سایر توضیحات
پروژه مدرن در کارتال استانبول - دارای گرمایش مرکزی - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی

آگهی های مشابه

اشتراک این مطلب