whatsapp
الو اپلای
تحصیل در ترکیه افتتاح حساب در ترکیه اقامت در ترکیه

فیلترهای جستجو

حذف فیلترها

آماده تحویل

مناسب اخذ شهروندی

پروژه Phantom Residence پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Phantom Residence

پروژه Kilic Gold پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Kilic Gold

پروژه Floorist Life پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 11 طبقه

پروژه Floorist Life

پروژه Ncadde Ottoman پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Ncadde Ottoman

پروژه S-Towers پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه S-Towers

پروژه Le Montana پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 51 طبقه

پروژه Le Montana

پروژه Yalcintepe پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Yalcintepe

پروژه Onay life پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 29 طبقه

پروژه Onay life

پروژه Onur Park Life پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Onur Park Life

آپارتمان 100 متری مناسب اخذ شهروندی ترکیه
استانبول 6 طبقه

آپارتمان 100 متری

اسن یورت استانبول

منطقه اسنیورت در غربی ترین نقطه شهر استانبول واقع شده . استانبول یکی از مدرن ترین و معروف ترین شهرهای کشور ترکیه است . بزرگترین شهرداری استانبول در منطقه اسنیورت واقع می باشد . مساحت وسیع این منطقه در حدود 2770 کیلومتر مربع است . همچنین به دلیل وجود انبوه سازی های گسترده و ساخت آسمان خراش ها و برج های لوکس و شیک در این منطقه  باعث شده تا منظره مدرن و زیبا را در این منطقه شاهد بود . محله اسنیورت استانبول به عنوان یکی از ارزان ترین منطق شهر استانبول شناخته می شود و قیمت ملک و آپارتمان های آن علی رغم امکانات بالا ، قیمتی مناسب و مقرون به صرفه و به مراتب پایین تر از بقیه نقاط استانبول می باشد . همان گونه که اشاره شد ، در سال های اخیر این منطقه با رشد توسعه در سازه های عمرانی و افزایش مجتمع و برج های مسکونی ، توجه افراد بسیاری که می خواهند در ترکیه سرمایه گذاری و یا زندگی کنند به خود جلب کرده است . بسیاری از مردم اروپا ، روسیه و مهاجران خارجی در این منطقه اقدام به خرید و تهیه مسکن می کنند ، چرا که این منطقه برای اقامت طولانی مدت بسیار مناسب است . محله های جمهوریت و یشیل کنت در قسمت غربی منطقه اسنیورت ، از بهترین محلات این بخش به حساب می آیند که بهترین پروژه های مسکونی و شهرک ها در آنها بنا شده اند .

مزیت های خرید ملک و آپارتمان در منطقه اسنیورت استانبول

قیمت مناسب :

از مهمترین مزایای خرید ملک و آپارتمان در منطقه اسنیورت استانبول قیمت بسیار مناسب و پایین آن است . چرا که افرادی که قصد خرید ملک در استانبول را با بودجه محدود دارند ، می توانند به راحتی در این منطقه با خرید ملک ، صاحب خانه شوند .

قیمت آپارتمان در منطقه اسنیورت نسبت به قبل 25 تا 35 درصد افزایش قیمت داشته است . به طور میانگین ، می توان گفت که قیمت هر متر آپارتمان در این منطقه 5785 لیر است . قیمت آپارتمان در اسنیورت استانبول برای یک واحد 1 خوابه از 400 هزار لیر به بالاست . اما در برخی از پروژه ها با توجه به متریال استفاده شده ، موقعیت ملک و امکانات رفاهی ، قیمت واحدها در پروژه ممکن است تا 800 الی 900 هزار لیر هم بالا برود .

زندگی در یک کشور توریستی :

شهر استانبول ، یکی از قدیمی ترین شهرهای تاریخی در دنیاست . این شهر دارای اقلیمی زیبا ، تاریخی کهن ، فرهنگ و سنت های اصیل می باشد . این شهر از سه طرف به دریا راه دارد و دارای مناظر سرسبز بی نظیری است . کشور ترکیه با تدابیری که در سالهای اخیر اتخاذ کرد ، روز به روز بر جاذبه های توریستی این کشور مخصوصا استانبول افزوده است .

امکانات رفاهی بالا :

شهر استانبول دارای سرویس حمل و نقل عمومی بالا می باشد و اسنیورت برای ساکنان خود از طریق دسترسی شهری به وسیله خطوط مترو ، اتوبوس و مترو ، تردد را بسیار آسان ساخته است . همچنین امکاناتی مانند بیمارستان ها ، دانشگاه ، مدارس ، مراکز خرید ، شعبات بانک های مختلف ، بازارهای محلی و رستوران و کافه های زیبا به راحتی  در این منطقه قابل دسترس هستند . این منطقه در مجاورت بزرگراه E5 و E80 که از شاهراه های اصلی شهر استانبول می باشد ، قرار دارد .

سازه های مدرن :

منطقه رو به توسعه اسنیورت ، با گذشت زمان ، بافت قدیمی خود را با ساخت پروژه های شیک و پیشرفته ، تبدیل به منطقه ای زیبا و مدرن کرده است . تمامی این مجتمع ها و برج ها دارای تسهیلاتی بسیار مناسب در دورن خود از جمله استخر ، پارکینگ ، سرویس امنیتی ، باشگاه ورزشی ، فضاهای سبز و محوطه بازی برای کودکان می باشند .

وسعت منطقه :

منطقه اسنیورت از لحاظ مساحتی ، بسیار بزرگ است و دارای محلات زیادی است . به همین دلیل شهرک های مسکونی فراوانی با مکانات ویژه برای هر نوع سلیقه ای به راحتی در این منطقه پیدا می شود .

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
021-88850364 - 021-88884645 +98 912 407 1 406 - +90 552 641 22 34
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .