whatsapp
الو اپلای
تحصیل در ترکیه افتتاح حساب در ترکیه اقامت در ترکیه

فیلترهای جستجو

حذف فیلترها

آماده تحویل

مناسب اخذ شهروندی

پروژه Avrupa Konaklari Esentepe پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 14 طبقه

پروژه Avrupa Konaklari Esentepe

پروژه Kartal Hill پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 15 طبقه

پروژه Kartal Hill

پروژه Propa Vista Kartal پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 27 طبقه

پروژه Propa Vista Kartal

پروژه Denge Towers مناسب اخذ شهروندی ترکیه
استانبول 23 طبقه

پروژه Denge Towers

پروژه Seyir Istanbul پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 14 طبقه

پروژه Seyir Istanbul

پروژه Propa Kartal پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 27 طبقه

پروژه Propa Kartal

پروژه Reference Kartal Loco پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 24 طبقه

پروژه Reference Kartal Loco

پروژه Kartal 101 پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 30 طبقه

پروژه Kartal 101

پروژه Dunya Sehir پیش فروش ترکیه
استانبول طبقه

پروژه Dunya Sehir

پروژه Pega Kartal پیشنهاد ویژه ترکیه
استانبول 32 طبقه

پروژه Pega Kartal

کارتال استانبول

منطقه کارتال استانبول در کرانه دریای مارمارا ، بین دو بخش کوهستانی مال تپه و پندیک در قسمت آسیایی کشور ترکیه واقع شده است . منطقه کارتال وسعتی در حدود 391 کیلومتر مربع دارد و جمعیتی در حدود نیم میلیون نفر در خود جای داده است . منطقه کارتال در گذشته محل زندگی ماهیگیران یونانی بوده و در حال حاضر یک منطقه بسیار آرام برای زندگی می باشد . این منطقه در مجموع دارای 20 محله است . منطقه کارتال استانبول از نظر امکانات رفاهی و خدمات شهری ، یکی از ثروتمندترین مناطق شهر استانبول محسوب می شود . این ناحیه از اسانبول جزء منطقی از شهر است که به سرعت در حوزه ساخت و ساز رشد چشمگیری داشته که این امر باعث شده تعداد زیادی از مهاجران داخلی و خارجی این منطقه خوب آسیایی را جهت اقامت خود انتخاب کنند.

مزیت خرید ملک در منطقه کارتال استانبول

منطقه کارتال یکی از بهترین محله ها برای زندگی است. اگر به دنبال اخذ اقامت کشور ترکیه هستید و می خواهید روزی در شهر استانبول زندگی کنید حتما این محله را بررسی کنید . در ادامه نگاهی اجمالی به ویژگی های این منطقه می پردازیم :

تنوع قیمت : تنوع قیمت بسیار زیاد با هر بودجه ای جهت خرید واحدهای مسکونی باعث شده این منطقه یکی از بزرگترین مناطق در تعداد خرید و فروش حوزه مسکن را به خود اختصاص داده است .

سیستم حمل و نقل : شبکه راهی گسترده در کارتال امکان دسترسی به تمام نقاط این منطقه و مناطق اطراف را برای ساکنان فراهم ساخته است . تردد با اتوبوس ، مترو ، مینی بوس ، تراموا و تاکسی به راحتی در دسترس می باشد . همچنین کشتی و قایق برای دسترسی به جزایر اطراف در این منطقه وجود دارد .

دور بودن از مرکز شهر : شاید در نگاه اول این مسافت یک امتیاز منفی به نظر بیاید ، اما کاملا برعکس است چرا علاوه بر امکانات تردد شهری بالا ، تمامی امکانات در این منطقه وجود دارد که تجربه یک زندگی آرام را در آب و هوای مدیترانه ای ، به شما هدیه می دهد .

امکانات رفاهی : منطقه کارتال استانبول از لحاظ امکانات رفاهی تمامی ساکنین خود را بی نیاز کرده است . چرا که دسترسی به دانشگاه ها ، مدارس ، مراکز خرید ، امکانات تفریحی ، مراکز درمانی و بیمارستان آرامش و امنیت ، مسیرهای جاده ای و طبیعت زیبا بسیار آسان است . شهرداری این منطقه برای رفاه حال ساکنین ، اقدامات فراوانی را انجام داده است .

امنیت : آمارها نشان می دهد که بیشتر از 60 درصد ساکنین منطقه کارتال در استانبول را خانواده ها و افراد متاهل تشکیل می دهند . این به آن معنی است که امنیت در این منطقه بسیار بالا است و همین موضوع باعث جذابیت دو چندان این منطقه شده است .

بافت مدرن : منطقه کارتال از مناطق رو به پیشرفت استانبول محسوب می شود و تعداد پروژه های مسکونی و رزیدانس های لوکس در این منطقه در حال افزایش و توسعه می باشد . منطقه کارتال با تعداد زیادی آسمان خراش های زیبا ، برج های مدرن و مجتمع های لوکس و شیک باعث شده که به عنوان نگینی در استانبول بدرخشد .

سرمایه گذاری مطمئن : خرید مسکن در منطقه کارتال استانبول ، علاوه بر فراهم کردن یک زندگی ارام و بدون دغدغه ، سرمایه گذاری مطمئن و امنی برای شما به ارمغان می اورد . چرا که رشد اقتصادی و رونق ساخت و ساز در این منطقه بسیار بالا می باشد . پروژه های املاک در این نتیجه به منظور تحول شهری انجام می گیرد . به این ترتیب تمامی آپارتمان های قدیمی تخریب و باسازی شده اند . این قابلیت به علاوه موقعیت این منطقه بر افزایش قیمت ملک نیز تاثیرگذار می باشد . ویژگی های ذکر شده باعث جذب سرمایه گذاران خارجی فراوانی را به دنبال داشته است . تنوع املاک در این منطقه ، امکان برابری و رقابت با املاک نواحی اروپایی این کشور به وجود آورده است که دستاوردی مهم برای بخش آسیایی به حساب می آید .

خرید خانه در کارتال

املاک از نظر نوع ساختمان ، چشم انداز ، موقعیت جغرافیایی و متریال استفاده شده در قیمت متفاوت می باشند . در منطقه کارتال تمام ساختمان ها و بناها کاملا بر اساس ضوابط و قوانین شهرسازی ساخته می شود . استفاده از بهترین مواد ساختمانی ، باشگاه های ورزشی ، محوطه سرسبز ، کادر نگهبانی و … در همه سازه ها اعمال شده است . در کارتال ترکیه شما قادر خواهید بود به راحتی هر نوع ملکی را بیابید مانند واحدهای لوفت و سویت ، آپارتمان در خواب های متفاوت ، خانه های ویلای و واحدهای زیبا در برج های بلند .

 

قیمت املاک در کارتال

طبق آمار ، قیمت املاک در منطقه کارتال در سال 2021 در حدود 54 درصد افزایش قیمت داشته است . به طور میانگین قیمت هر متر آپارتمان در این منطقه در حدود 6.000 لیر می باشد . هرچند که موقعیت و امکانات ملک در قیمت آن بسیار متفاوت است . بر طبق همین آمارها ، برخی از محله ها بالاترین ارزش ملک را در سال جاری داشته اند . که به ترتیب به شرح زیر است :

  • آتالار
  • چویزلی
  • جمهوریت
  • یاکاچیک کارسی
  • چاووش اوغلو
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
021-88850364 - 021-88884645 +98 912 407 1 406 - +90 552 641 22 34
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .