الو اپلای

مشاوره رایگان با کارشناسان الواپلای

0912-4071406 - 0912-4071406

alo@aloapply.com

مدیپول

رتبه جهانی : 2420 آنکارا سالانه : 6000 دلار - 29000 دلار خصوصی

توضیحات

دانشگاه مدیپول آنکارا

دانشگاه مدیپول آنکارا؛ یک دانشگاه پایه است که در سال 2018 توسط بنیاد آموزش، بهداشت، علم و تحقیقات ترکیه در شهر آنکارا تأسیس شد. گر چه مدیپول آنکارا را می توان شعبه دوم مدیپول استانبول دانست ولی به صورت کاملا مستقل عمل می نماید.

دانشگاه مدیپول آنکارا با آموزش هایی که ارائه می دهد و تفاوت هایی که می افزاید، اصول تربیت افرادی را می پذیرد که مزیت های دائمی کسب کرده اند و بر تولید علم و فناوری متمرکز شده اند و می توانند به نیازهای متغیر جامعه پاسخ دهند وکمک به جامعه و علم جهانی را به عنوان یک وظیفه می پذیرد.

دانشگاه مدیپول آنکارا (AMU)، با ارائه خدمات آموزشی منحصربفرد، تعهد اصلی خود را بر عهده گرفته است آموزش با تعالی ستودنی؛ تمرکز بر تولید علم و فناوری علاوه بر این، افراد آموزش دیده آینده نگر در AMU می توانند به تقاضاهای دائماً در حال تغییر جامعه پاسخ دهند و به بینش علمی و رفاه اجتماعی کمک کنند. غنی شده با سه ویژگی داخلی فرهنگ سازمانی قوی، روحیه کارآفرینی و پویایی پایدار، AMU - به عنوان یک دانشگاه پیشرو - علم و جامعه را روشن و هدایت می کند.

چشم انداز دانشگاه

دانشگاهی پیشرو که علم و جامعه را با فرهنگ سازمانی قوی، روحیه کارآفرینی و پویایی خود برای توسعه مستمر هدایت می کند.

ارزش های دانشگاه مدیپول آنکارا

·        محیط دوستانه

·        بردبار

·        کمال گرا

·        آزادیخواه

·        متعهد به ارزش های اخلاقی

·        شرکت کننده

·        مبتکر

تحصیل در دانشگاه مدیپول

دانشگاه مدیپول آنکارا گرچه به صورت کاملا مستقل از دانشگاه مدیپول استانبول تاسیس شد ولی در هر صورت پشتوانه و نام خوش آن را به یدک می کشد. این دانشگاه گر چه مورد تایید وزارت بهداشت ایران نمی باشد ولیکن جزء دانشگاه هایی به حساب می آید که بسیار مورد توجه ایرانیان واقع شده است. اساتید برتر، امکانات آموزشی و تحصیلی بسیار مناسب، خوابگاه های دانشجویی و همچنین تحصیل به هر دو زبان انگلیسی و ترکی از مزیت های این دانشگاه به حساب می آید.

تحصیل در این دانشگاه به هر دو زبان انگلیسی و ترکی انجام می پذیرد و متقاضیان می توانند با توجه به دانش زبان خود آن را انتخاب کنند. در صورتی که متقاضی به زبان انگلیسی بخواهد تحصیل کند باید نمره زبان تافل یا yds را به دانشگاه ارایه نماید و اگر بخواهد به زبان ترکی تحصیل کند باید مدرک تومر خود را قبل از شروع تحصیل به دانشگاه تحویل دهند. البته برای افرادی که تحصیل به زبان انگلیسی را انتخاب می کنند دانستن زبان ترکی نیز الزامی می باشد زیرا دروس عملی را در بیمارستان خواهند گذراند و همچنین بر اساس بخشنامه وزارت بهداشت ایران حین ورود به دانشگاه تمام افرادی که در کشور ترکیه تحصیل می کنند باید مدرک زبان ترکی داشته باشند.

 

خدمات ویژه برای دانشجویان

·        خوابگاه های مجهز و با امنیت بالا برای دانشجویان خارجی

·        شرکت کترینگ معتبر جهت تهیه غذای دانشجویان به صورت سلف سرویس( صبحانه، نهار و شام)

·        تحت پوشش قرار دادن تمام دانشجویان و کارکنان از خدمات پزشکی و درمانی بیمارستان ها و درمانگاه های  مدیپول

·        دسترسی به کتابخانه های مجهز

·        استفاده از اینترنت رایگان در دانشگاه و خوابگاه ها

·        دسترسی عالی به وسایط حمل و نقل عمومی و همچنین قرار دادن سرویس های ایاب و ذهاب رایگان برای دانشجویان

رنکینگ دانشگاه مدیپول آنکارا

رتبه جهانی

رتبه قاره ای

رتبه کشوری

Impact

9323

2200

178

10935

 

شهریه دانشگاه

شهریه دانشگاه با توجه به رشته تحصیلی بسیار متفاوت است به صورتی که تحصیل در مقطع کارشناسی رشته پزشکی سالانه از 32500 دلار به زبان انگلیسی شروع می شود که در صورتی که دانشجو شرایط دریافت تخفیف شهریه را داشته می باشد می تواند مبلغ 17400 دلار را سالانه پرداخت کند البته این پرداخت باید نقدی باشد. این شهریه در صورتی که بخواهید به زبان ترکی تحصیل کنید به سالانه 13800 دلار کاهش می یابد.

شهریه رشته دندان پزشکی به نسبت رشته پزشکی پایین تر می باشد. در دانشگاه مدیپول آنکارا بدون احتساب تخفیف و بورس تحصیلی به زبان انگلیسی سالانه 20 هزار دلار می باشد که با احتساب تخفیف و پرداخت نقدی به سالانه 13600 کاهش می یابد. در صورتی که متقاضی مسلط به زبان ترکی باشد شهریه سالانه پزشکی به زبان ترکی 18500 دلار می باشد که با تخفیف و پرداخت نقدی به 10900 کاهش خواهد یافت.

البته این تخفیفات در سایر رشته ها به مراتب بیشتر از رشته های پزشکی می باشد. به همین دلیل قبل از هر گونه اقدام برای ثبت نام بهتر است از شرایط دریافت بورس های تحصیلی اطلاع کسب کنید.

بورس های تحصیلی دانشگاه مدیپل آنکارا

دانشگاه مدیپول آنکارا نیز به مانند سایر دانشگاه های خصوصی ترکیه در صورتی که دانشجو حایز شرایط بورسیه تحصیلی باشد می توانند از تخفیف های شهریه این دانشگاه که بین 20% تا 80% می باشد استفاده کنند. از این شرایط می توان به داشتن معدل کل و نهایی بالای 18، سن پایین، داشتن مدرک زبان معتبر و همچنین قبولی در مصاحبه وورودی دانشگاه اشاره کرد. در اکثر رشته ها به خصوص رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی دانشگاه تصمیم نهایی برای جذب دانشجو را بعد از مصاحبه اعلام می کنند. به همین دلیل به متقاضیان تاکید می شود حتما سطح دانش زبان خود را بالا ببرند. و یا اگر متقاضیان در یکی از آزمون های SAT و یا YOS شرکت کرده و نمره بالاتری گرفته باشند شانس پذیرش و همچنین استفاده حداکثری از بورس های تحصیلی را برای خود بالا می برند گرچه وورود به دانشگاه مدیپول آنکارا بدون این آزمون ها نیز انجام می گیرد.

دانشکده ها

·        دانشکده دندانپزشکی

·        دانشکده پزشکی

·        دانشکده داروسازی

·        دانشکده هنرهای زیبا، طراحی و معماری

·        دانشکده حقوق

·        دانشکده اقتصاد، علوم اداری و اجتماعی

·        دانشکده ارتباطات

·        دانشکده علوم بهداشت

·        دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی

·        دانشکده علوم سیاسی

مدارس حرفه ای

·         مدرسه حرفه ای دادگستری

·          آموزشکده خدمات بهداشتی حرفه ای

 

موسسات

·         موسسه علوم بهداشتی

·         موسسه علوم اجتماعی

ویژگی های دانشگاه

آدرس و اطلاعات تماس

آدرس: ترکیه ، آنکارا ، آلتینداغ ،محله حاج بایرام ، پ 4/1

+7 (977) 375 38 82

ارسال نظر

امتیاز خود را ثبت کنید

میانگین امتیاز کاربران: ۴.۳/۵

milad

تاریخ : 1400/11/02

in uni khobe