whatsapp
الو اپلای
تحصیل در ترکیه افتتاح حساب در ترکیه اقامت در ترکیه

فیلترهای جستجو

حذف فیلترها

آماده تحویل

مناسب اخذ شهروندی

پروژه N-Logo پیشنهاد ویژه
استانبول متر 47 طبقه

پروژه N-Logo

پروژه N-Logo مجموعه است زیبا و بی نظیر با امکانات رفاهی مستقل بر طبق استاندارد های عمرانی اروپا در بیلیک دوزو در بخش اروپایی ، با چشم اندازی 360 درجه پاناروما از شهر تاریخی استانبول قرار گرفته است . این پروژه با امکانات ویژه مکان مناسبی برای زندگی افراد خانواده در تمام طول سال می باشد .

پروژه Meydan Yakuplu پیشنهاد ویژه
استانبول متر 11 طبقه

پروژه Meydan Yakuplu

پروژه Meydan Yakuplu مجموعه ای است بی نظیر با چشم انداز دریای مرمره در منطقه بیلیک دوزو واقع در حوزه اروپایی شهر ، دارای امکانات عالی با طراحی منحصر به فرد ، مطابق با جدیدترین مقررات بین الملل عمرانی ، بهترین متریال ، نواوری تکنولوژی و هنر معماری لذت زندگی شهری را به بهترین شکل ممکن برای ساکنین مهیا کرده است .

پروژه Acarverde residences پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Acarverde residences

پروژه Acarverde residences مجموعه ای است بسیار لوکس و منحصر بفرد با طراحی متمایز در منطقه ای ویلایی با مناظر زیبا و بی نظیر از جنگل و دریا می باشد که با استاندارهای یک هتل بنج ستاره برابری می کند و با برترین تکنولوژی روز دنیا در عرصه عمرانی در حال ساخت و تکمیل می باشد .

پروژه Mahall Ankara پیشنهاد ویژه
آنکارا متر 24 طبقه

پروژه Mahall Ankara

پروژه Mahall Ankara مجموعه است نو ظهور با کنسپت ترکیبی در شهر زیبای انکارا در بخش cankaya که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است . این مجموعه بی نظیر امکاناتی در حد هتل 5 ستاره به همراه لابی شیک و پذیرش مجرب 24 ساعته دارد .

پروژه مسکونی Konak Residence پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه مسکونی Konak Residence

پروژه مسکونی Konak Residence مجموعه ای است امن و آرام در ناحیه کائیتانه درست در مرکز شهر واقع در قسمت اروپایی شهر زیبا و تاریخی استانبول می باشد .

پروژه Onur Park Life پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Onur Park Life

پروژه Onur Park Life مجموعه است بزرگ و زیبا با تمامی امکانات رفاهی برای یک زندگی ارام و امن در قلب استانبول واقع در منطقه رو به توسعه اسنیورت می باشد .

پروژه Vaat Express پیشنهاد ویژه
استانبول متر 14 طبقه

پروژه Vaat Express

پروژه Vaat Express مجموعه ای است بسیار شیک و لاکچری با طراحی داخلی خاص و نمایی هندسی که توسط یکی از بهترین شرکت های عمرانی در حال ساخت می باشد .

پروژه Karmar Sakura پیشنهاد ویژه
استانبول متر 14 طبقه

پروژه Karmar Sakura

پروژه Karmar Sakura مجموعه ای است بی نظیر و سرسبز با رعایت استانداردهای محیط زیست که در منطقه باعچیلار در بخش اروپایی شهر استانبول واقع شده است .

پیشنهاد ویژه
استانبول 72 متر 14 طبقه

آپارتمان 72 متر مربع

آپارتمان 72 متری تک خواب داخل سیته می باشد . این ملک در حدود 70 متر مربع متراژ مفید دارد ،می توان آن را هم خریداری نمود و هم اجاره کرد در صورت اجاره قیمت آن در حدود 5500 لیر می باشد .

آپارتمان DUBLEX پیشنهاد ویژه
استانبول 320 متر 2 طبقه

آپارتمان DUBLEX

آپارتمان DUBLEX واقع در منطقه بیلیک دوزو که متراژی در حدود 320 متر مربع دارد . طبقه همکف دارای 2 اتاق و یک سالن به همراه آشپز خانه مجزا و طبقه بالایی دارای 1 اتاق و 1 سالن و دارای آشپزخانه آمریکایی می باشد .

مناسب اخذ شهروندی
استانبول 100 متر 6 طبقه

آپارتمان 100 متری

آپارتمان مورد نظر نو ساز بوده با متراژ ( 100) متر مربع که در منطقه‌ی بیلیکدوزو واقع شده است . این آپارتمان 100 متری کاملا مبله بوده و دارای بالکن است .

پیشنهاد ویژه
استانبول 150 متر 20 طبقه

آپارتمان 150 متری

آپارتمان 150 متری واقع در منطقه مولانا " گالاتای "در کنار (E5)، این آپارتمان در طبقه‌ی 13 واقع شده و دارای بالکن ، پارکینگ و زمین بازی بزرگ و امن برای کودکان می باشد .

پروژه Mari Vadi Evleri
استانبول متر 13 طبقه

پروژه Mari Vadi Evleri

پروژه Mari Vadi Evleri مجموعه است بسیار لوکس و مدرن ، واقع در بخش اروپایی شهر استانبول در منطقه کائیتانه می باشد .

پروژه Batisehir پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Batisehir

پروژه Batisehir مجموعه عظیمی است در منطقه باجیلار در بخش اروپایی شهر استانبول که با وجود دسترسی اسان به مرکز شهر تمامی امکانات رفاهی برای یک زندگی کامل و شاد را گرد هم اورده .

پروژه Beyaz Residence پیشنهاد ویژه
استانبول متر 9 طبقه

پروژه Beyaz Residence

پروژه Beyaz Residence در مساحتی به وسعت 11.600 متر مربع با نمای سفید شامل 9 طبقه و 63 واحد اپارتمان مسکونی بنا شده که 18 واحد تک خواب ، 18 واحد دو خواب و 27 واحد 3 خواب می باشد .

پروژه Marina Villa پیشنهاد ویژه
استانبول متر 2 طبقه

پروژه Marina Villa

پروژه Marina Villa مجموعه ای از ویلاهای بسیار لاکچری و شیک با تراس و بالکن های بزرگ با دید دریای مرمره و طراحی خاص و بی نظیر ، زندگی رویایی فراهم کرده

پروژه Gol Panorama Residens پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Gol Panorama Residens

پروژه Gol Panomara Residens شامل 10 بلوک مجزا و مجموعا 1431 واحد مسکونی یک تا چهار خواب با متراژ 72 – 120 – 134- 205 مترمربع و 40 واحد تجاری و یک خیابان 300 متری که فروشگاه های زیادی را در خود جای داده است .

پروژه Dunya Sehir پیش فروش
استانبول متر طبقه

پروژه Dunya Sehir

پروژه Dunya Sehir مجموعه ای است بی نظیر در استانبول در قسمت اسیایی با ویو بی نظیر جزیره پرنس و دریای مرمره . این پروژه سبک بسیار شیکی از زندگی لوکس با امکانات فوق العاده ارئه کرده است .

پروژه Blue Garden Samandira پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Blue Garden Samandira

پروژه Blue Garden Samandira در قسمت اسیایی استانبول در منطقه Sancaktepe قرار گرفته است. این مجموعه اپارتمان ها بسیار امن و مناسب برای زندگی در تمام طول سال می باشد و انچه که شما برای ارامش و امنیت و حس خوب در خانه بودن را نیاز دارید را برطرف می کند .

پروژه Sky باهچه شهیر مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه Sky باهچه شهیر

پروژه ای است که در ان ابی اسمان و سبزی زمین در هم تنیده میشود . اقامت در این مجموعه  با توجه به امکانات رفاهی بالا ، تجربه بودن در تعطیلات در محیطی مملو از ارامش به شما میبخشد .

پروژه Mars 19 مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه Mars 19

پروژه Mars 19 در زمینی با مساحت 11.000 متر مربع ساخته شده ، زیر بنای مجموعه 6.500  متر مربع بوده و 600 متر محوطه برای ان در نظر گرفته شده است .

پروژه Koy Zekeriyakoy پیشنهاد ویژه
استانبول متر 3 طبقه

پروژه Koy Zekeriyakoy

پروژه  Koy Zekeriyakoy مجموعه ای است در یکی از ارام ترین و لوکس ترین  مناطق مسکونی ، واقع در قلب بخش اسیایی zekeriyakoy با فاصله کوتاهی از مرکز شهر ، لذت زندگی مدرن شهری در بهشتی سرسبز با طبیعتی زیبا به همراه  تلئلو نور خورشید و هوای تازه را فراهم کرده .

پروژه Pega Kartal پیشنهاد ویژه
استانبول متر 32 طبقه

پروژه Pega Kartal

پروژه Pega Kartal مجموعه ای لوکس و مدرن در کارتال استانبول در قسمت اسیای شهر با منظره بسیار زیبا از دریا و جزیره پرنس است

پروژه mestan nexus پیشنهاد ویژه
استانبول متر 39 طبقه

پروژه mestan nexus

پروژه mestan nexus در منطقه kartal  واقع در بخش اسیایی استانبول به تازگی توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

پروژه Gunesli homes پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Gunesli homes

پروژه Gunesli homes در بخش اروپایی استانبول در منطقه در حال توسعه Bagcilar با امکانات رفاهی بالا ، مکانی امن و ارام برای زندگی مهیا کرده . دسترسی اسان به نقاط مختلف شهر از طریق سیستم حمل و نقل عمومی که در نزدیکی این مجموعه قرار دارد ، میتواند پاسخگوی نیاز تمام افراد خانواده و همچنین مناسب برای سرمایه گذاری و اخذ شهروندی کشور ترکیه باشد .

پروژه loft valentine پیشنهاد ویژه
استانبول متر 11 طبقه

پروژه loft valentine

پروژه Loft Valentine در قسمت اروپایی استانبول در منطقه Bahcelievler  دارای طراحی منحصر به فردی است که چشم هر بینده ای را به خود خیره میکند .

پروژه Liliya Garden پیشنهاد ویژه
استانبول متر 4 طبقه

پروژه Liliya Garden

پروژه Liliya Garden با چشم اندازی زیبا از شهر و منظره شگفت انگیز طلوع و غروب دریا است که ستودنیست و هر بیننده ای را به وجد میاورد .

پروژه Empire Istanbul پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Empire Istanbul

پروژه Empire Istanbul مجموعه ای لوکس با طراحی بسیار مدرن در Avlicar واقع در بخش اروپایی شهر استانبول در نزدیکی Basaksehir ، Esenyurt ، Beylikduzu و Kucukcekmece قرار گرفته .

پروژه DKY Sahil پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه DKY Sahil

پروژه DKY Sahil مجموعه ای بی نظیر دارای امکانات و طراحی مدرن با بالکن های بزرگ و زیبا ، مناظر شگفت انگیزی از ابی دریا ، خط ساحلی و محوطه سرسبز به همراه هوای تازه ، نشاط زندگی را برای شما به ارمغان می اورد .

پروژه Bizim Evleri 10 پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Bizim Evleri 10

پروژه Bizim Evleri 10 با معماری خاص و امکانات شگفت انگیز چشمان بسیاری را به خود جلب کرده . این مجموعه در Ispartakul واقع در قسمت اروپایی نزدیک به کانال استانبول در منطقه ای سرسبز بنا شده و نزدیک Bahcesehir ، Avcilar و Basaksehir میباشد .

پروژه محبوب Westside استانبول آماده تحویل
استانبول متر 10 طبقه

پروژه محبوب Westside استانبول

پروژه شیک Westside بیلیکدوزو برای یک زندگی عالی که همیشه آرزویش را داشتید گزینه مناسبی می باشد .

پروژه لوکس 538 واحدی TOYA NEXT استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه لوکس 538 واحدی TOYA NEXT استانبول

پروژه لوکسTOYA NEXT استانبول با مجموع 538 واحد مسکونی و 2000 واحد تجاری در منطقه کوچوک چکمجه که یکی از بهترین مناطق استانبول است قرار دارد .

پروژه اختران استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 6 طبقه

پروژه اختران استانبول

با خرید پروژه اختران استانبول شما میتوانید پس از عبور از مراحل قانونی پاسپورت و شهروندی ترکیه را به دست آورده و از تمامی خدمات دولتی استفاده کنید.

خرید ملک 145 متری در بویوک چکمجه استانبول آماده تحویل
استانبول 145 متر 3 طبقه

خرید ملک 145 متری در بویوک چکمجه استانبول

پروژه شیک oryapark در عمرانیه استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 36 طبقه

پروژه شیک oryapark در عمرانیه استانبول

پروژه شیک oryapark در منطقه عمرانیه استانبول یک مرکز زندگی منحصر به فرد در یکی از با ارزش ترین مناطق شهر با هفت تپه است

خرید ملک 125 متری در آنکارا آماده تحویل
آنکارا 125 متر 5 طبقه

خرید ملک 125 متری در آنکارا

این ملک با مساحت 125 متر در آنکارا قرار دارد و دارای 2اتاق و یک حال پذیرایی و 2 حمام و تراس مخصوص به خود به همراه با پارکینگ و مبله می باشد

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول
استانبول متر 8 طبقه

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول

پروژه شیک Benesta Beyoğlu توسط Esta şanşaat در قسمت اروپایی استانبول ساخته شده است.دسترسی آسان به مناطق تاریخی، گردشگری، فرهنگی، خطوط اصلی حمل‌ونقل و …

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA
استانبول متر طبقه

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA شامل 1404 واحد در 6 بلوک است. مساحت کل پروژه 200 هزار متر مربع است.

پروژه The House Residence Bodrum استانبول آماده تحویل
استانبول متر طبقه

پروژه The House Residence Bodrum استانبول

ویلاهای بدروم دارای منظره کامل دریا هستند . در فضایی منحصر به فرد از آفتاب گرفتن لذت ببرید چه در استخر روباز و چه درساحل دریا

پروژه 237 واحدی SEBA SUITS استانبول آماده تحویل
استانبول متر 15 طبقه

پروژه 237 واحدی SEBA SUITS استانبول

پروژه Seba Suites  در طراحی مدرن از راحتی عملکردی برخوردار هستند و شیوه زندگی را ارائه می دهند که به سرعت نیازهای شما را برآورده می کند.

پروژه لوکس prestige konaklari استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه لوکس prestige konaklari استانبول

پروژه لوکس prestige konaklari یک ساختمان مسکونی است که شامل 20 واحد مسکونی در محدوده 290 متر مربع تا 365 متر مربع در 4 بلوک است.

خرید ملک 115 متری در آنکارا-منطقه چانکایا آماده تحویل
آنکارا 115 متر 2 طبقه

خرید ملک 115 متری در آنکارا-منطقه چانکایا

ارزش این ملک به قیمت 548000 لیر است. متراژ آن 115 متر مربع با دو اتاق خواب و یک حال پذیرایی است. این ملک دارای یک حمام و یک بالکن بزرگ است. ملک واقع در یکی از محله های خوب آنکارا است.

پروژه مسکونی Altin Saray استانبول
استانبول متر 6 طبقه

پروژه مسکونی Altin Saray استانبول

یک پروژه خانوادگی در مکانی استراتژیک و ممتاز . این پروژه شامل بسیاری از خدمات متمایز برای ارائه یک سبک زندگی ایمن و زیبا برای ساکنان آن است.

پروژه زیبای Torun Center استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 42 طبقه

پروژه زیبای Torun Center استانبول

پروژه زیبای Torun Center استانبول که در مرکزی ترین نقطه استانبول واقع شده است ، به دلیل ارزش بالای سرمایه گذاری توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

پروژه مسکونی Referans-Kartal-Towers استانبول
استانبول متر 31 طبقه

پروژه مسکونی Referans-Kartal-Towers استانبول

پروژه مسکونی رفرانس در بخش آسیایی استانبول قرار دارد و از لحاظ رشد یکی از بهترین پروژه های استانبول می باشد.

پروژه ای لوکس با موقعیت مکانی عالی، در قسمت اروپایی –بیلیکدوزو مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 15 طبقه

پروژه ای لوکس با موقعیت مکانی عالی، در قسمت اروپایی –بیلیکدوزو

پروژه ای لوکس در قسمت اروپایی –بیلیکدوزو -ساخته شده از بهترین مصالح ساختمانی - با امنیت و نگهبانی 24 ساعته--سالن ورزشی- استخر- اتاق های سونا - فضای سبز -دسترسی سریع به وسایل نقلیه عمومی وفروشگاه های زنجیره ایی ، مدارس و مراکز درمانی

آپارتمان 107 متری در استانبول -کارتال پیشنهاد ویژه
استانبول 107 متر 20 طبقه

آپارتمان 107 متری در استانبول -کارتال

پروژه ای شیک در ینی محله آنکارا پیشنهاد ویژه
آنکارا متر 16 طبقه

پروژه ای شیک در ینی محله آنکارا

پروژه ای شیک در ینی محله آنکارا - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - دسترسی آسان به مرکز شهر - امنیت خصوصی- دارای به مراکز خرید- پارکینگ - نزدیک به مترو

پروژه ای مجلل در محله بورنوا در ازمیر
ازمیر متر 6 طبقه

پروژه ای مجلل در محله بورنوا در ازمیر

پروژه ای مجلل در محله بورنوا در ازمیر - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - دارای استخر سرپوشیده - دسترسی آسان به مرکز شهر - امنیت خصوصی - دارای تراس - نزدیک به مراکز خرید

پروژه ای نفیس در محله چانکایا در آنکارا
آنکارا متر 24 طبقه

پروژه ای نفیس در محله چانکایا در آنکارا

پروژه ای نفیس در محله چانکایا در آنکارا- دارای زمین های ورزشی - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارکینگ - امنیت خصوصی - استخر روباز- استخر سرپوشیده

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول
استانبول متر 17 طبقه

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول - طراحی روز دنیا - چشم انداز دریا- نگهبانی - در منطقه ای خوش آب و هوا - زمین بازی - استخر - مسیر پیاده روی - پارکینگ- سیستم گرمایشی مرکزی- نزدیک به فرودگاه و مترو

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 105 متر 4 طبقه

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز زیبا - نمای شهر - در بهترین نقطه شهر - منطقه ای خوش آب و هوا

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول آماده تحویل
استانبول 88 متر 5 طبقه

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - در مرکز شهر - چشم انداز زیبا - نمای شهر

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 120 متر 9 طبقه

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی-نزدیک به تراموا-نزدیک به مرمره-نمای شهر-منظره دریاچه-منظره طبیعت-چشم انداز زیبا-استخر

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول
استانبول 130 متر 8 طبقه

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - در مرکز شهر - نزدیک به مرمره - نزدیک به دریا - نزدیک به حمل و نقل دریایی - زمین بازی

خانه دوبلکس و دلباز در چانکایا آنکارا
آنکارا 135 متر 3 طبقه

خانه دوبلکس و دلباز در چانکایا آنکارا

خانه دوبلکس و دلباز در چانکایا آنکارا - نمای بسیار زیبا و دلنشین - در بهترین لوکیشن - منطقه ای آرام - بسیار خوش آب و هوا

خانه دوبلکس 170 متری در اورلا ازمیر
ازمیر 170 متر 2 طبقه

خانه دوبلکس 170 متری در اورلا ازمیر

خانه 170 متری در اورلا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره طبیعت - نزدیک به دریا - نمای زیبا

خانه 105 متری در اوده‌میش ازمیر
ازمیر 105 متر 4 طبقه

خانه 105 متری در اوده‌میش ازمیر

خانه 105 متری در اوده‌میش ازمیر - منظره زیبا - نمای شهر

خانه 55 متری لوکس در بایراکلی ازمیر
ازمیر 55 متر 4 طبقه

خانه 55 متری لوکس در بایراکلی ازمیر

خانه 55 متری لوکس در بایراکلی ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - خانه نقلی و جمع جور - مناسب افراد مجرد - نمای جذاب - بهترین لوکیشن

خانه 55 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 55 متر 3 طبقه

خانه 55 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 55 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای زیبا - در بهترین لوکیشن - مناسب برای افراد مجرد

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول
استانبول 135 متر 4 طبقه

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - در مرکز شهر - نزدیک به مرمره - چشم انداز زیبا - منظره و طبیعت - نزدیک به دریا - زمین بازی

خانه 150 متری دوبلکس در بالچوا ازمیر
ازمیر 150 متر 4 طبقه

خانه 150 متری دوبلکس در بالچوا ازمیر

خانه 150 متری دوبلکس در بالچوا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز زیبا - زمین بازی - منظره زیبا

خانه 85 متری لوکس در منه‌من ازمیر
ازمیر 85 متر 3 طبقه

خانه 85 متری لوکس در منه‌من ازمیر

خانه 85 متری لوکس در منه‌من ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مترو - در مرکز شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا

خانه 157 متری زیبا در اوده‌میش ازمیر
ازمیر 157 متر 4 طبقه

خانه 157 متری زیبا در اوده‌میش ازمیر

خانه 157 متری زیبا در اوده‌میش ازمیر - با قیمت مناسب

خانه 110 متری در منه‌من ازمیر
ازمیر 110 متر 3 طبقه

خانه 110 متری در منه‌من ازمیر

خانه 110 متری در منه‌من ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - در مرکز شهر - نمای زیبا - منظره شهر - چشم انداز زیبا - باغ

پروژه ای لوکس در ینی محله ی آنکارا
آنکارا متر 28 طبقه

پروژه ای لوکس در ینی محله ی آنکارا

پروژه ای لوکس در ینی محله ی آنکارا - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارکینگ - امنیت خصوصی - دسترسی محلی- طبق مقررات زلزله- زمین بازی

خانه لاکچری 135 متری در منه‌من ازمیر
ازمیر 135 متر 7 طبقه

خانه لاکچری 135 متری در منه‌من ازمیر

خانه لاکچری 135 متری در منمن ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - دارای استخر - زمین تنیس - زمین بازی - باشگاه بدنسازی - باغ

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا
آنکارا متر 17 طبقه

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا- دارای زمین های ورزشی - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارکینگ - نگهبانی- امنیت خصوصی - دسترسی محلی

خانه شیک 110 متری در منمن ازمیر
ازمیر 110 متر 4 طبقه

خانه شیک 110 متری در منمن ازمیر

خانه شیک 110 متری در منمن ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مترو - در مرکز شهر - نمای شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول
استانبول متر 28 طبقه

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول- چشم انداز پاناروما - گرمایش مرکزی - بسیار مجلل - زمین بازی - امنیت خصوصی - پارکینگ - استخر- مرکز شهر- دسترسی آسان به نقلیه عمومی

خانه استخردار 150 متری در منمن ازمیر
ازمیر 150 متر 6 طبقه

خانه استخردار 150 متری در منمن ازمیر

خانه استخردار 150 متری در منمن ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - نزدیک به مترو - دارای استخر - باشگاه ورزشی

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول
استانبول متر 19 طبقه

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول - طراحی روز دنیا - چشم انداز زیبا - نگهبانی - در منطقه ای خوش آب و هوا - زمین بازی - استخر - باشگاه بدنسازی - مسیر پیاده روی - پارکینگ- سیستم گرمایشی مرکزی

خانه 110 متری در منمن ازمیر
ازمیر 110 متر 6 طبقه

خانه 110 متری در منمن ازمیر

خانه 110 متری در منمن ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - در مرکز شهر - نمای شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - استخر - باغ

پروژه ای لوکس در کارشیاکای ازمیر
ازمیر متر 13 طبقه

پروژه ای لوکس در کارشیاکای ازمیر

پروژه ای لوکس در کارشیاکای ازمیر- مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مرکزی - بسیار لوکس - امنیت خصوصی - دسترسی محلی عالی

پروژه ای نفیس در محله تورگوت اوزل آنکارا
آنکارا متر 16 طبقه

پروژه ای نفیس در محله تورگوت اوزل آنکارا

پروژه ای نفیس در محله تورگوت اوزل آنکارا - دارای زمین های ورزشی - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارکینگ - نگهبانی

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا
آنکارا متر 24 طبقه

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا

پروژه ای مجلل در چانکایای آنکارا - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مرکزی - بسیار مجلل - زمین بازی - امنیت خصوصی - پارکینگ - استخر

پروژه ویلایی مدرن در اورلا ازمیر
ازمیر متر 1 طبقه

پروژه ویلایی مدرن در اورلا ازمیر

پروژه ویلایی مدرن در اورلا ازمیر - بسیار لاکچری - طراحی روز دنیا - چشم انداز زیبا - نگهبانی - در منطقه ای خوش آب و هوا

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه
استانبول متر 16 طبقه

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - بسیار لوکس - منظره جزایر - زمین بازی - امنیت خصوصی-پارکینگ

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر پیشنهاد ویژه
ازمیر متر 37 طبقه

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر

پروژه ای زیبا در هالکاپینار ازمیر - دارای زمین های ورزشی - باشگاه تناسب اندام - محل پیاده روی - پارکینگ - نگهبانی- نزدیک به بیمارستان- نزدیک به مراکز خرید - مجهز به استخر-مرکز شهر

پروژه ای مدرن در ازمیر ترکیه
ازمیر متر 22 طبقه

پروژه ای مدرن در ازمیر ترکیه

پروژه مدرن در ازمیر ترکیه - دارای زمین های ورزشی - نمای دریا - باشگاه تناسب اندام - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارکینگ - نگهبانی

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 140 متر 4 طبقه

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - منظره طبیعت - نمای دریا - نزدیک دریا - نزدیک به حمل و نقل دریایی

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 150 متر 4 طبقه

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - چشم انداز زیبا - نزدیک به مترو

خانه 45 متری در ساریر استانبول
استانبول 45 متر 17 طبقه

خانه 45 متری در ساریر استانبول

خانه 45 متری در ساریر استانبول - دارای باغ - باشگاه تناسب اندام - استخر - نزدیک به فرودگاه - منظره طبیعت - نمای شهر - نزدیک به حمل و نقل عمومی

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 107 متر 23 طبقه

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - منظره طبیعت - نمای دریا - جشم انداز زیبا - نزدیک به فرودگاه

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول
استانبول 65 متر 5 طبقه

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - نزدیک فرودگاه - نزدیک پل های بسفر

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول
استانبول 85 متر 9 طبقه

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - نمای دریا - نمای شهر - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به دریا - استخر - زمین بازی

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول
استانبول 57 متر 39 طبقه

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره دریاچه - منظره طبیعت - نمای دریا - نزدیک فرودگاه - نزدیک به ساحل دریا

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول
استانبول 100 متر 6 طبقه

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - چشم انداز زیبا - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به تونل اورآسیا

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول
استانبول متر 3 طبقه

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - بسیار لوکس - دارای استخر روباز - زمین بازی - امنیت خصوصی - باشگاه تناسب اندام

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
استانبول متر 29 طبقه

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول - دارای زمین های ورزشی - نمای جنگل - استخر سرپوشیده - باشگاه تناسب اندام - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارگینگ - نگهبانی

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول
استانبول متر 13 طبقه

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول - سیستم گرمایش مرکزی - زمین بازی - منظره زیبا - پارکینگ اختصاصی

پروژه فوق لوکس در زیتین‌ بورنو استانبول
استانبول متر 17 طبقه

پروژه فوق لوکس در زیتین‌ بورنو استانبول

پروژه فوق لوکس در زیتین‌بورنو استانبول - گرمایش مرکزی - بسیار لوکس - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به مترو - مناسب خانواده

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول
استانبول متر 5 طبقه

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول - سیستم گرمایش مرکزی - بسیار لوکس - دارای زمین بازی - پارکینگ - سالن اجتماعات

پروژه مدرن در بیکوز استانبول
استانبول متر 4 طبقه

پروژه مدرن در بیکوز استانبول

پروژه مدرن در بیکوز استانبول - مطابق با مقررات زلزله - عایق حرارتی - نمای جنگل - منظره دریا - نمای زیبا

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول
استانبول متر 4 طبقه

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول - منظره زیبا - نمای شهر

پروژه مدرن در کارتال استانبول
استانبول متر 40 طبقه

پروژه مدرن در کارتال استانبول

پروژه مدرن در کارتال استانبول - دارای گرمایش مرکزی - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
استانبول متر 34 طبقه

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول

پروژه بسیار لوکس در عمرانیه استانبول - دارای زمین بازی - محل پیاده روی - دارای پارکینگ - بسیار لاکچری

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول
استانبول 95 متر 4 طبقه

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره زیبا - نزدیک فرودگاه - زمین بازی

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا
آنکارا 200 متر 16 طبقه

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به فرودگاه - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 140 متری در کاراباغلار ازمیر
ازمیر 140 متر 7 طبقه

خانه 140 متری در کاراباغلار ازمیر

خانه 140 متری در کاراباغلار ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره زیبا - نزدیک فرودگاه - زمین بازی

خانه 115 متری در کاراباغلار ازمیر
ازمیر 115 متر 7 طبقه

خانه 115 متری در کاراباغلار ازمیر

خانه 115 متری در کاراباغلار ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - زمین بازی

خانه 95 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 95 متر 3 طبقه

خانه 95 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 95 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 100 متر 13 طبقه

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل ونقل عمومی - نزدیک به دریا - منظره زیبا

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 100 متر 16 طبقه

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - نمای دریا - زمین بازی

خانه 145 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 145 متر 8 طبقه

خانه 145 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 145 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل دریایی - منظره طبیعت - نمای شهر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 100 متر 13 طبقه

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر - نمای شهر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره زیبا

خانه 144 متری در بارنوا ازمیر
ازمیر 144 متر 28 طبقه

خانه 144 متری در بارنوا ازمیر

خانه 144 متری در بارنوا ازمیر - نزدیک به حمل ونقل عمومی - نزدیک به مترو - نمای شهر - نمای دریا - چشم انداز زیبا - نزدیک فرودگاه - نزدیک دریا - استخر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 100 متر 13 طبقه

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره زیبا - چشم انداز شهر - زمین بازی - نگهبانی

خانه 162 متری در کاراباغلار ازمیر
ازمیر 162 متر 7 طبقه

خانه 162 متری در کاراباغلار ازمیر

خانه 162 متری در کاراباغلار ازمیر - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی - نزدیک به حمل و نقل عمومی

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر
ازمیر 100 متر 13 طبقه

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 100 متری در کارشیاکا ازمیر - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - چشم انداز زیبا - پارکینگ - آسانسور

خانه 85 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 85 متر 40 طبقه

خانه 85 متری در چانکایا آنکارا

خانه 85 متری در چانکایا آنکارا - نمای شهر - منظره دریاچه - منظره طبیعت - استخر - زمین تنیس - زمین بازی

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 90 متر 9 طبقه

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره دریاچه - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - استخر

خانه 75 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 75 متر 30 طبقه

خانه 75 متری در چانکایا آنکارا

خانه 75 متری در چانکایا آنکارا - چشم انداز شهر - منظره زیبا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - زمین بازی - استخر - نگهبانی

خانه 100 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 100 متر 39 طبقه

خانه 100 متری در چانکایا آنکارا

خانه 100 متری در چانکایا آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره طبیعت - استخر - زمین بازی

خانه 109 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 109 متر 30 طبقه

خانه 109 متری در چانکایا آنکارا

خانه 109 متری در چانکایا آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره طبیعت - چشم انداز شهر - زمین بازی - نگهبانی

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 90 متر 10 طبقه

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا

خانه 90 متری در چانکایا آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره دریاچه - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - استخر - زمین بازی - نگهبانی

خانه 180 متری در چانکایا آنکارا
آنکارا 180 متر 39 طبقه

خانه 180 متری در چانکایا آنکارا

خانه 180 متری در چانکایا آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره دریاچه - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا

خانه 66 متری در کاتانه استانبول
استانبول 66 متر 12 طبقه

خانه 66 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به فرودگاه - چشم انداز زیبا - نمای شهر - نزدیک فرودگاه

خانه 226 متری در کاتانه استانبول
استانبول 226 متر 6 طبقه

خانه 226 متری در کاتانه استانبول

خانه 226 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره طبیعت - نزدیک فرودگاه - استخر - زمین بازی

خانه 138 متری در کاتانه استانبول
استانبول 138 متر 12 طبقه

خانه 138 متری در کاتانه استانبول

خانه 138 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مترو - نمای شهر - منظره طبیعت - نزدیک فرودگاه - زمین تنیس - استخر

خانه 45 متری در کاتانه استانبول
استانبول 45 متر 12 طبقه

خانه 45 متری در کاتانه استانبول

خانه 45 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول
استانبول 66 متر 12 طبقه

خانه 66 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - نزدیک فرودگاه- چشم انداز شهر - استخر - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا
آنکارا 200 متر 14 طبقه

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره طبیعت - نزدیک فرودگاه - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا
آنکارا 200 متر 16 طبقه

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا

خانه 200 متری در پورساکلار آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به فرودگاه - دارای زمین بازی - دارای نگهبانی

خانه 180 متری در پورساکلار آنکارا
آنکارا 180 متر 0 طبقه

خانه 180 متری در پورساکلار آنکارا

خانه 180 متری در پورساکلار آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی است - نمای - شهر - چشم انداز زیبا - نزدیک فرودگاه

خانه 250 متری در گلباشی آنکارا
آنکارا 250 متر 33 طبقه

خانه 250 متری در گلباشی آنکارا

خانه 180 متری در گلباشی آنکارا - دارای استخر - زمین تنیس - زمین بازی - باشگاه تناسب اندام

خانه 220 متری در اتیمسگوت آنکارا
آنکارا 220 متر 14 طبقه

خانه 220 متری در اتیمسگوت آنکارا

خانه 220 متری در اتیمسگوت آنکارا - نزدیک به حمل و نقل عمومی - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 130 متر 15 طبقه

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای دریا - نمای طبیعت - نزدیک دریا - نزدیک فرودگاه

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 110 متر 5 طبقه

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز شهر - باشگاه بدنسازی

خانه 80 متری در کاتانه استانبول
استانبول 80 متر 15 طبقه

خانه 80 متری در کاتانه استانبول

خانه 80 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز شهر - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 120 متر 16 طبقه

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل ونقل عمومی - نزدیک به مترو و اتوبوس - چشم انداز شهر

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 180 متر 4 طبقه

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک فرودگاه - نزدیک به اتوبوس - نزدیک به پارک

خانه 80 متری در محله چیگلی ازمیر
ازمیر 80 متر 7 طبقه

خانه 80 متری در محله چیگلی ازمیر

خانه 80 متری در محله چیگلی ازمیر-استخر شنا (داخل سالن)-استخر شنا (باز)- کف پارکت - دزدگیر (دزد) - کاغذ دیواری - جکوزی - تهویه مطبوع - سیستم دوربین

خانه ۸۵ متری دو خوابه در ازمیر
ازمیر 85 متر 4 طبقه

خانه ۸۵ متری دو خوابه در ازمیر

خانه ۸۵ متری دو خوابه در ازمیر ضد زلزله نزدیک به دانشگاه

خانه ۱۳۰ متری دو خوابه در ازمیر
ازمیر 130 متر 3 طبقه

خانه ۱۳۰ متری دو خوابه در ازمیر

خانه ۱۳۰ متری دو خوابه در ازمیر در مجتمع دانشجویی برای محصلان. این مجتمع دارای ۳۵۰ واحد است.

خانه مبله ۵۸ متری در بارنوا ازمیر
ازمیر 58 متر 21 طبقه

خانه مبله ۵۸ متری در بارنوا ازمیر

خانه مبله ۵۸ متری در ازمیر در یکی از بهترین محله ها با ویو فوق العاده در نزدیکی مراکز خرید

ملک ۱۰۰ متری دو خوابه در ازمیر
ازمیر 100 متر 16 طبقه

ملک ۱۰۰ متری دو خوابه در ازمیر

ملک ۱۰۰ متری دو خوابه در ازمیر در مرکز شهر با منظره فوق العاده

خانه ۷۵ متری یک خوابه در بارنوا ازمیر
ازمیر 75 متر 9 طبقه

خانه ۷۵ متری یک خوابه در بارنوا ازمیر

خانه ۷۵ متری یک خوابه در ازمیر با امکانات کامل و دسترسی فوق العاده

خانه ۶۰ متری مبله در ازمیر
ازمیر 60 متر 9 طبقه

خانه ۶۰ متری مبله در ازمیر

خانه ۶۰ متری مبله در ازمیر یک خوابه با امکانات کامل در مجتمع ای زیبا و لوکیشن عالی

خانه ۶۵ متری ۱ خوابه در ازمیر
ازمیر 65 متر 5 طبقه

خانه ۶۵ متری ۱ خوابه در ازمیر

خانه ۶۵ متری ۱ خوابه در ازمیر با دید فوق العاده زیبا به جنگل واقع شده در منطقه آتاتورک

خانه لوکس ۹۰ متری در ازمیر
ازمیر 90 متر 6 طبقه

خانه لوکس ۹۰ متری در ازمیر

خانه لوکس ۹۰ متری در ازمیر دارای دو خواب در مجتمعی با امکانات کامل و همچنین دارای سیستم هوشمند خانه و دارا بودن محوطه ۴۵۰۰ متری ورزشی

خانه ۸۰ متری دو خوابه در آنکارا
آنکارا 80 متر 23 طبقه

خانه ۸۰ متری دو خوابه در آنکارا

خانه ۸۰ متری دو خوابه در آنکارا در یکی از بهترین پروژه های شهر آنکارا با امکانات فوق العاده در مرکز شهر و دسترسی عالی

خانه ۱۳۰ متری ۳ خوابه در آنکارا
آنکارا 130 متر