whatsapp
الو اپلای
تحصیل در ترکیه افتتاح حساب در ترکیه اقامت در ترکیه

فیلترهای جستجو

حذف فیلترها

آماده تحویل

مناسب اخذ شهروندی

پروژه N-Logo پیشنهاد ویژه
استانبول متر 47 طبقه

پروژه N-Logo

پروژه N-Logo مجموعه است زیبا و بی نظیر با امکانات رفاهی مستقل بر طبق استاندارد های عمرانی اروپا در بیلیک دوزو در بخش اروپایی ، با چشم اندازی 360 درجه پاناروما از شهر تاریخی استانبول قرار گرفته است . این پروژه با امکانات ویژه مکان مناسبی برای زندگی افراد خانواده در تمام طول سال می باشد .

پروژه Meydan Yakuplu پیشنهاد ویژه
استانبول متر 11 طبقه

پروژه Meydan Yakuplu

پروژه Meydan Yakuplu مجموعه ای است بی نظیر با چشم انداز دریای مرمره در منطقه بیلیک دوزو واقع در حوزه اروپایی شهر ، دارای امکانات عالی با طراحی منحصر به فرد ، مطابق با جدیدترین مقررات بین الملل عمرانی ، بهترین متریال ، نواوری تکنولوژی و هنر معماری لذت زندگی شهری را به بهترین شکل ممکن برای ساکنین مهیا کرده است .

پروژه Acarverde residences پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Acarverde residences

پروژه Acarverde residences مجموعه ای است بسیار لوکس و منحصر بفرد با طراحی متمایز در منطقه ای ویلایی با مناظر زیبا و بی نظیر از جنگل و دریا می باشد که با استاندارهای یک هتل بنج ستاره برابری می کند و با برترین تکنولوژی روز دنیا در عرصه عمرانی در حال ساخت و تکمیل می باشد .

پروژه مسکونی Konak Residence پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه مسکونی Konak Residence

پروژه مسکونی Konak Residence مجموعه ای است امن و آرام در ناحیه کائیتانه درست در مرکز شهر واقع در قسمت اروپایی شهر زیبا و تاریخی استانبول می باشد .

پروژه Onur Park Life پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Onur Park Life

پروژه Onur Park Life مجموعه است بزرگ و زیبا با تمامی امکانات رفاهی برای یک زندگی ارام و امن در قلب استانبول واقع در منطقه رو به توسعه اسنیورت می باشد .

پروژه Vaat Express پیشنهاد ویژه
استانبول متر 14 طبقه

پروژه Vaat Express

پروژه Vaat Express مجموعه ای است بسیار شیک و لاکچری با طراحی داخلی خاص و نمایی هندسی که توسط یکی از بهترین شرکت های عمرانی در حال ساخت می باشد .

پروژه Karmar Sakura پیشنهاد ویژه
استانبول متر 14 طبقه

پروژه Karmar Sakura

پروژه Karmar Sakura مجموعه ای است بی نظیر و سرسبز با رعایت استانداردهای محیط زیست که در منطقه باعچیلار در بخش اروپایی شهر استانبول واقع شده است .

آپارتمان DUBLEX پیشنهاد ویژه
استانبول 320 متر 2 طبقه

آپارتمان DUBLEX

آپارتمان DUBLEX واقع در منطقه بیلیک دوزو که متراژی در حدود 320 متر مربع دارد . طبقه همکف دارای 2 اتاق و یک سالن به همراه آشپز خانه مجزا و طبقه بالایی دارای 1 اتاق و 1 سالن و دارای آشپزخانه آمریکایی می باشد .

مناسب اخذ شهروندی
استانبول 100 متر 6 طبقه

آپارتمان 100 متری

آپارتمان مورد نظر نو ساز بوده با متراژ ( 100) متر مربع که در منطقه‌ی بیلیکدوزو واقع شده است . این آپارتمان 100 متری کاملا مبله بوده و دارای بالکن است .

پیشنهاد ویژه
استانبول 150 متر 20 طبقه

آپارتمان 150 متری

آپارتمان 150 متری واقع در منطقه مولانا " گالاتای "در کنار (E5)، این آپارتمان در طبقه‌ی 13 واقع شده و دارای بالکن ، پارکینگ و زمین بازی بزرگ و امن برای کودکان می باشد .

پیشنهاد ویژه
استانبول 220 متر 2 طبقه

خانه DUPLEX

منزل دوبلکس و زیبا، واقع در منطقه‌ی حایرتین پاشا، کنار خیابان اصلی. به متراژ دویست و بیست (220) متر مربع، با انتقال سند مالکیت سریع. منطقه‌ای امن و زیبا،

پروژه Mari Vadi Evleri
استانبول متر 13 طبقه

پروژه Mari Vadi Evleri

پروژه Mari Vadi Evleri مجموعه است بسیار لوکس و مدرن ، واقع در بخش اروپایی شهر استانبول در منطقه کائیتانه می باشد .

پروژه Batisehir پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Batisehir

پروژه Batisehir مجموعه عظیمی است در منطقه باجیلار در بخش اروپایی شهر استانبول که با وجود دسترسی اسان به مرکز شهر تمامی امکانات رفاهی برای یک زندگی کامل و شاد را گرد هم اورده .

پروژه Beyaz Residence پیشنهاد ویژه
استانبول متر 9 طبقه

پروژه Beyaz Residence

پروژه Beyaz Residence در مساحتی به وسعت 11.600 متر مربع با نمای سفید شامل 9 طبقه و 63 واحد اپارتمان مسکونی بنا شده که 18 واحد تک خواب ، 18 واحد دو خواب و 27 واحد 3 خواب می باشد .

پروژه Marina Villa پیشنهاد ویژه
استانبول متر 2 طبقه

پروژه Marina Villa

پروژه Marina Villa مجموعه ای از ویلاهای بسیار لاکچری و شیک با تراس و بالکن های بزرگ با دید دریای مرمره و طراحی خاص و بی نظیر ، زندگی رویایی فراهم کرده

پروژه Gol Panorama Residens پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Gol Panorama Residens

پروژه Gol Panomara Residens شامل 10 بلوک مجزا و مجموعا 1431 واحد مسکونی یک تا چهار خواب با متراژ 72 – 120 – 134- 205 مترمربع و 40 واحد تجاری و یک خیابان 300 متری که فروشگاه های زیادی را در خود جای داده است .

پروژه Dunya Sehir پیش فروش
استانبول متر طبقه

پروژه Dunya Sehir

پروژه Dunya Sehir مجموعه ای است بی نظیر در استانبول در قسمت اسیایی با ویو بی نظیر جزیره پرنس و دریای مرمره . این پروژه سبک بسیار شیکی از زندگی لوکس با امکانات فوق العاده ارئه کرده است .

پروژه Blue Garden Samandira پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Blue Garden Samandira

پروژه Blue Garden Samandira در قسمت اسیایی استانبول در منطقه Sancaktepe قرار گرفته است. این مجموعه اپارتمان ها بسیار امن و مناسب برای زندگی در تمام طول سال می باشد و انچه که شما برای ارامش و امنیت و حس خوب در خانه بودن را نیاز دارید را برطرف می کند .

پروژه Sky باهچه شهیر مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه Sky باهچه شهیر

پروژه ای است که در ان ابی اسمان و سبزی زمین در هم تنیده میشود . اقامت در این مجموعه  با توجه به امکانات رفاهی بالا ، تجربه بودن در تعطیلات در محیطی مملو از ارامش به شما میبخشد .

پروژه Mars 19 مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه Mars 19

پروژه Mars 19 در زمینی با مساحت 11.000 متر مربع ساخته شده ، زیر بنای مجموعه 6.500  متر مربع بوده و 600 متر محوطه برای ان در نظر گرفته شده است .

پروژه Koy Zekeriyakoy پیشنهاد ویژه
استانبول متر 3 طبقه

پروژه Koy Zekeriyakoy

پروژه  Koy Zekeriyakoy مجموعه ای است در یکی از ارام ترین و لوکس ترین  مناطق مسکونی ، واقع در قلب بخش اسیایی zekeriyakoy با فاصله کوتاهی از مرکز شهر ، لذت زندگی مدرن شهری در بهشتی سرسبز با طبیعتی زیبا به همراه  تلئلو نور خورشید و هوای تازه را فراهم کرده .

پروژه Pega Kartal پیشنهاد ویژه
استانبول متر 32 طبقه

پروژه Pega Kartal

پروژه Pega Kartal مجموعه ای لوکس و مدرن در کارتال استانبول در قسمت اسیای شهر با منظره بسیار زیبا از دریا و جزیره پرنس است

پروژه mestan nexus پیشنهاد ویژه
استانبول متر 39 طبقه

پروژه mestan nexus

پروژه mestan nexus در منطقه kartal  واقع در بخش اسیایی استانبول به تازگی توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

پروژه Gunesli homes پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Gunesli homes

پروژه Gunesli homes در بخش اروپایی استانبول در منطقه در حال توسعه Bagcilar با امکانات رفاهی بالا ، مکانی امن و ارام برای زندگی مهیا کرده . دسترسی اسان به نقاط مختلف شهر از طریق سیستم حمل و نقل عمومی که در نزدیکی این مجموعه قرار دارد ، میتواند پاسخگوی نیاز تمام افراد خانواده و همچنین مناسب برای سرمایه گذاری و اخذ شهروندی کشور ترکیه باشد .

پروژه loft valentine پیشنهاد ویژه
استانبول متر 11 طبقه

پروژه loft valentine

پروژه Loft Valentine در قسمت اروپایی استانبول در منطقه Bahcelievler  دارای طراحی منحصر به فردی است که چشم هر بینده ای را به خود خیره میکند .

پروژه Liliya Garden پیشنهاد ویژه
استانبول متر 4 طبقه

پروژه Liliya Garden

پروژه Liliya Garden با چشم اندازی زیبا از شهر و منظره شگفت انگیز طلوع و غروب دریا است که ستودنیست و هر بیننده ای را به وجد میاورد .

پروژه Empire Istanbul پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Empire Istanbul

پروژه Empire Istanbul مجموعه ای لوکس با طراحی بسیار مدرن در Avlicar واقع در بخش اروپایی شهر استانبول در نزدیکی Basaksehir ، Esenyurt ، Beylikduzu و Kucukcekmece قرار گرفته .

پروژه DKY Sahil پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه DKY Sahil

پروژه DKY Sahil مجموعه ای بی نظیر دارای امکانات و طراحی مدرن با بالکن های بزرگ و زیبا ، مناظر شگفت انگیزی از ابی دریا ، خط ساحلی و محوطه سرسبز به همراه هوای تازه ، نشاط زندگی را برای شما به ارمغان می اورد .

پروژه ویلایی 4 mevsim پیشنهاد ویژه
استانبول متر 2 طبقه

پروژه ویلایی 4 mevsim

پروژه ویلایی 4 mevsim در استانبول با محوطه وسیع و سرسبز نوید بخش ارامش برای شما خواهد بود که بر اساس معماری مدرن برای تمامی افراد خانواده که به دنبال زندگی سالم در فضایی امن و شیک هستند ، بر اورده میکند .  این مجموعه ویلایی در زمینی به مساحت 258000 متر در دو مدل 6 و 7 خوابه طراحی شده . ویلاهای 6 خوابه در دو متراژ مساحتی 2.317 و 2.178 متر و ویلاهای 7 خوابه در زمینی به مساحت تقریبی 2500 متر میباشند .

پروژه Bizim Evleri 10 پیشنهاد ویژه
استانبول متر طبقه

پروژه Bizim Evleri 10

پروژه Bizim Evleri 10 با معماری خاص و امکانات شگفت انگیز چشمان بسیاری را به خود جلب کرده . این مجموعه در Ispartakul واقع در قسمت اروپایی نزدیک به کانال استانبول در منطقه ای سرسبز بنا شده و نزدیک Bahcesehir ، Avcilar و Basaksehir میباشد .

پروژه DKY Kartal مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه DKY Kartal

مجموعه ای بسیار زیبا با منظره شگفت انگیز دریا و جزیره پرنس در انتظار شماست . بالکن های بزرگ این واحدها با شیشه محصور شده و نمای بسیار زیبا به تصویر میکشد و همچنین با مشرف بودن به شهر میتوانید از مناظر زیبا در تابستان و زمستان لذت ببرید .

پروژه محبوب Westside استانبول آماده تحویل
استانبول متر 10 طبقه

پروژه محبوب Westside استانبول

پروژه شیک Westside بیلیکدوزو برای یک زندگی عالی که همیشه آرزویش را داشتید گزینه مناسبی می باشد .

پروژه لوکس 538 واحدی TOYA NEXT استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه لوکس 538 واحدی TOYA NEXT استانبول

پروژه لوکسTOYA NEXT استانبول با مجموع 538 واحد مسکونی و 2000 واحد تجاری در منطقه کوچوک چکمجه که یکی از بهترین مناطق استانبول است قرار دارد .

پروژه اختران استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 6 طبقه

پروژه اختران استانبول

با خرید پروژه اختران استانبول شما میتوانید پس از عبور از مراحل قانونی پاسپورت و شهروندی ترکیه را به دست آورده و از تمامی خدمات دولتی استفاده کنید.

پروژه بسیار زیبای Maslak 42 استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 42 طبقه

پروژه بسیار زیبای Maslak 42 استانبول

پروژه زیبای Maslak 42 استانبول در 2 برج 42 طبقه ساخته شده است و شامل 445 رزیدانس می باشد که همگی دارای چشم انداز بی نظیری به طبیعت و شهر زیبای استانبول دارد. 

خرید ملک 145 متری در بویوک چکمجه استانبول آماده تحویل
استانبول 145 متر 3 طبقه

خرید ملک 145 متری در بویوک چکمجه استانبول

خرید ملک 100متری در باهچه شهیر استانبول آماده تحویل
استانبول 100 متر 32 طبقه

خرید ملک 100متری در باهچه شهیر استانبول

پروژه شیک oryapark در عمرانیه استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 36 طبقه

پروژه شیک oryapark در عمرانیه استانبول

پروژه شیک oryapark در منطقه عمرانیه استانبول یک مرکز زندگی منحصر به فرد در یکی از با ارزش ترین مناطق شهر با هفت تپه است

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول
استانبول متر 8 طبقه

پروژه شیک BENESTA BEYOGLU استانبول

پروژه شیک Benesta Beyoğlu توسط Esta şanşaat در قسمت اروپایی استانبول ساخته شده است.دسترسی آسان به مناطق تاریخی، گردشگری، فرهنگی، خطوط اصلی حمل‌ونقل و …

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA
استانبول متر طبقه

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA

پروژه زیبای NIVO ISTANBUL BY NEBA شامل 1404 واحد در 6 بلوک است. مساحت کل پروژه 200 هزار متر مربع است.

پروژه لوکس ASRIN KONAKLARI MARİNA استانبول آماده تحویل
استانبول متر طبقه

پروژه لوکس ASRIN KONAKLARI MARİNA استانبول

تنها پروژه در منطقه مارینا است که ساکنان می توانند به طور مستقیم به ساحل پیاده روی کنند.شامل فضای سبز و پارکینگ اتومبیل و سونا و جکوزی اختصاصی است.

پروژه The House Residence Bodrum استانبول آماده تحویل
استانبول متر طبقه

پروژه The House Residence Bodrum استانبول

ویلاهای بدروم دارای منظره کامل دریا هستند . در فضایی منحصر به فرد از آفتاب گرفتن لذت ببرید چه در استخر روباز و چه درساحل دریا

پروژه 237 واحدی SEBA SUITS استانبول آماده تحویل
استانبول متر 15 طبقه

پروژه 237 واحدی SEBA SUITS استانبول

پروژه Seba Suites  در طراحی مدرن از راحتی عملکردی برخوردار هستند و شیوه زندگی را ارائه می دهند که به سرعت نیازهای شما را برآورده می کند.

پروژه لوکس prestige konaklari استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر طبقه

پروژه لوکس prestige konaklari استانبول

پروژه لوکس prestige konaklari یک ساختمان مسکونی است که شامل 20 واحد مسکونی در محدوده 290 متر مربع تا 365 متر مربع در 4 بلوک است.

پروژه مسکونی Altin Saray استانبول
استانبول متر 6 طبقه

پروژه مسکونی Altin Saray استانبول

یک پروژه خانوادگی در مکانی استراتژیک و ممتاز . این پروژه شامل بسیاری از خدمات متمایز برای ارائه یک سبک زندگی ایمن و زیبا برای ساکنان آن است.

پروژه زیبای Torun Center استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 42 طبقه

پروژه زیبای Torun Center استانبول

پروژه زیبای Torun Center استانبول که در مرکزی ترین نقطه استانبول واقع شده است ، به دلیل ارزش بالای سرمایه گذاری توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

پروژه Avenue İstanbul استانبول مناسب اخذ شهروندی
استانبول متر 22 طبقه

پروژه Avenue İstanbul استانبول

پروژه زیبای AVENUE استانبول در منطقه بیلیکدوزو واقع شده است.امکانات پروژه شامل باشگاه ورزشی .استخر.حمام ترکی.سونا.زمین تنیس.فضای سبز. پارک.نگهبانی 24 ساعته.پارکینگ

پروژه ای لوکس در چکمه کوی استانبول
استانبول متر 2 طبقه

پروژه ای لوکس در چکمه کوی استانبول

پروژه ای لوکس در چکمه کوی استانبول - چشم انداز رودخانه - در منطقه ای خوش آب و هوا - زمین بازی - استخر روباز - مسیر پیاده روی - پارکینگ- سیستم گرمایشی - نزدیک به فرودگاه و مترو- نزدیک به مرکز شهر

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول
استانبول متر 17 طبقه

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول

پروژه ای شیک در ساحل زیتین بورنو در استانبول - طراحی روز دنیا - چشم انداز دریا- نگهبانی - در منطقه ای خوش آب و هوا - زمین بازی - استخر - مسیر پیاده روی - پارکینگ- سیستم گرمایشی مرکزی- نزدیک به فرودگاه و مترو

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 105 متر 4 طبقه

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول

خانه 105 متری زیبا در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز زیبا - نمای شهر - در بهترین نقطه شهر - منطقه ای خوش آب و هوا

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول آماده تحویل
استانبول 88 متر 5 طبقه

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول

خانه 88 متری در غازی عثمان پاشا استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - در مرکز شهر - چشم انداز زیبا - نمای شهر

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 120 متر 9 طبقه

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه لوکس 120 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی-نزدیک به تراموا-نزدیک به مرمره-نمای شهر-منظره دریاچه-منظره طبیعت-چشم انداز زیبا-استخر

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول
استانبول 130 متر 8 طبقه

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول

خانه شیک و لاکچری در مال تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - در مرکز شهر - نزدیک به مرمره - نزدیک به دریا - نزدیک به حمل و نقل دریایی - زمین بازی

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول
استانبول 135 متر 4 طبقه

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول

خانه 135 متری دوبلکس در مال تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - در مرکز شهر - نزدیک به مرمره - چشم انداز زیبا - منظره و طبیعت - نزدیک به دریا - زمین بازی

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول
استانبول متر 28 طبقه

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول

پروژه ای شیک در کادی کوی استانبول- چشم انداز پاناروما - گرمایش مرکزی - بسیار مجلل - زمین بازی - امنیت خصوصی - پارکینگ - استخر- مرکز شهر- دسترسی آسان به نقلیه عمومی

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول
استانبول متر 19 طبقه

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول

پروژه ای لاکچری در مال تپه ی استانبول - طراحی روز دنیا - چشم انداز زیبا - نگهبانی - در منطقه ای خوش آب و هوا - زمین بازی - استخر - باشگاه بدنسازی - مسیر پیاده روی - پارکینگ- سیستم گرمایشی مرکزی

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه
استانبول متر 16 طبقه

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه

پروژه ای شیک در شهر استانبول ترکیه - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - بسیار لوکس - منظره جزایر - زمین بازی - امنیت خصوصی-پارکینگ

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 140 متر 4 طبقه

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 140 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - منظره طبیعت - نمای دریا - نزدیک دریا - نزدیک به حمل و نقل دریایی

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 150 متر 4 طبقه

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 150 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - چشم انداز زیبا - نزدیک به مترو

خانه 45 متری در ساریر استانبول
استانبول 45 متر 17 طبقه

خانه 45 متری در ساریر استانبول

خانه 45 متری در ساریر استانبول - دارای باغ - باشگاه تناسب اندام - استخر - نزدیک به فرودگاه - منظره طبیعت - نمای شهر - نزدیک به حمل و نقل عمومی

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول
استانبول 107 متر 23 طبقه

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول

خانه 107 متری در مال‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - منظره طبیعت - نمای دریا - جشم انداز زیبا - نزدیک به فرودگاه

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول
استانبول 65 متر 5 طبقه

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول

خانه 65 متری در چکمه‌کوی استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مرمره - نمای شهر - منظره طبیعت - چشم انداز زیبا - نزدیک فرودگاه - نزدیک پل های بسفر

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول
استانبول 85 متر 9 طبقه

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول

خانه 85 متری در آیدین‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - نمای دریا - نمای شهر - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به دریا - استخر - زمین بازی

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول
استانبول 57 متر 39 طبقه

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول

خانه 57 متری در اسن‌تپه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره دریاچه - منظره طبیعت - نمای دریا - نزدیک فرودگاه - نزدیک به ساحل دریا

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول
استانبول 100 متر 6 طبقه

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول

خانه 100 متری در عمرانیه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - چشم انداز زیبا - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به تونل اورآسیا

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول
استانبول متر 3 طبقه

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول

پروژه جذاب در چکمه‌کوی استانبول - مطابق با مقررات زلزله - گرمایش مستقل - بسیار لوکس - دارای استخر روباز - زمین بازی - امنیت خصوصی - باشگاه تناسب اندام

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
استانبول متر 29 طبقه

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول - دارای زمین های ورزشی - نمای جنگل - استخر سرپوشیده - باشگاه تناسب اندام - محل پیاده روی - گرمایش مرکزی - پارگینگ - نگهبانی

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول
استانبول متر 13 طبقه

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول

پروژه مدرن در عمرانیه استانبول - سیستم گرمایش مرکزی - زمین بازی - منظره زیبا - پارکینگ اختصاصی

پروژه فوق لوکس در زیتین‌ بورنو استانبول
استانبول متر 17 طبقه

پروژه فوق لوکس در زیتین‌ بورنو استانبول

پروژه فوق لوکس در زیتین‌بورنو استانبول - گرمایش مرکزی - بسیار لوکس - نزدیک به فرودگاه - نزدیک به مترو - مناسب خانواده

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول
استانبول متر 5 طبقه

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول

پروژه خاص در چکمه‌کوی استانبول - سیستم گرمایش مرکزی - بسیار لوکس - دارای زمین بازی - پارکینگ - سالن اجتماعات

پروژه مدرن در بیکوز استانبول
استانبول متر 4 طبقه

پروژه مدرن در بیکوز استانبول

پروژه مدرن در بیکوز استانبول - مطابق با مقررات زلزله - عایق حرارتی - نمای جنگل - منظره دریا - نمای زیبا

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول
استانبول متر 4 طبقه

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول

پروژه لوکس در بیلیک دوزو استانبول - منظره زیبا - نمای شهر

پروژه مدرن در کارتال استانبول
استانبول متر 40 طبقه

پروژه مدرن در کارتال استانبول

پروژه مدرن در کارتال استانبول - دارای گرمایش مرکزی - نمای شهر - منظره زیبا - زمین بازی

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول
استانبول متر 34 طبقه

پروژه لوکس در عمرانیه استانبول

پروژه بسیار لوکس در عمرانیه استانبول - دارای زمین بازی - محل پیاده روی - دارای پارکینگ - بسیار لاکچری

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول
استانبول 95 متر 4 طبقه

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول

خانه 95 متری در چکمه‌کوی استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره زیبا - نزدیک فرودگاه - زمین بازی

خانه 66 متری در کاتانه استانبول
استانبول 66 متر 12 طبقه

خانه 66 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به فرودگاه - چشم انداز زیبا - نمای شهر - نزدیک فرودگاه

خانه 226 متری در کاتانه استانبول
استانبول 226 متر 6 طبقه

خانه 226 متری در کاتانه استانبول

خانه 226 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای شهر - منظره طبیعت - نزدیک فرودگاه - استخر - زمین بازی

خانه 138 متری در کاتانه استانبول
استانبول 138 متر 12 طبقه

خانه 138 متری در کاتانه استانبول

خانه 138 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک به مترو - نمای شهر - منظره طبیعت - نزدیک فرودگاه - زمین تنیس - استخر

خانه 45 متری در کاتانه استانبول
استانبول 45 متر 12 طبقه

خانه 45 متری در کاتانه استانبول

خانه 45 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول
استانبول 66 متر 12 طبقه

خانه 66 متری در کاتانه استانبول

خانه 66 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک مترو - نزدیک فرودگاه- چشم انداز شهر - استخر - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 130 متر 15 طبقه

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 130 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نمای دریا - نمای طبیعت - نزدیک دریا - نزدیک فرودگاه

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 110 متر 5 طبقه

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 110 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز شهر - باشگاه بدنسازی

خانه 80 متری در کاتانه استانبول
استانبول 80 متر 15 طبقه

خانه 80 متری در کاتانه استانبول

خانه 80 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - چشم انداز شهر - زمین بازی - تناسب اندام

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 120 متر 16 طبقه

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 120 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل ونقل عمومی - نزدیک به مترو و اتوبوس - چشم انداز شهر

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول
استانبول 180 متر 4 طبقه

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول

خانه 180 متری در بیلیک دوزو استانبول - نزدیک به حمل و نقل عمومی - نزدیک فرودگاه - نزدیک به اتوبوس - نزدیک به پارک

خرید خانه 110 متری در کاتانه استانبول
استانبول 110 متر 13 طبقه

خرید خانه 110 متری در کاتانه استانبول

خرید خانه 110 متری در کاتانه استانبول - نزدیک به تونل اورآسیا - نزدیک به حمل و نقل دریایی - نزدیک به پل بسفروس - نزدیک به دریا - نزدیک به فرودگاه

خانه 76 متری در سریر استانبول
استانبول 76 متر 11 طبقه

خانه 76 متری در سریر استانبول

خانه 125 متری در سریر استانبول
استانبول 125 متر 20 طبقه

خانه 125 متری در سریر استانبول

خانه 125 متری در سریر استانبول - نزدیک به حمل و نقل دریایی - نزدیک به مترو و اتوبوس

ملک ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول
استانبول 138 متر 5 طبقه

ملک ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول

ملک ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول در نزدیکی فرودگاه و مدارس و دانشگاه ها با منظره جنگلی و نزدیک به پل بسفروس استانبول

ویلای ۴ خوابه در استانبول دارای باغچه و استخر خصوصی
استانبول 280 متر 3 طبقه

ویلای ۴ خوابه در استانبول دارای باغچه و استخر خصوصی

ویلای ۴ خوابه در استانبول دارای باغچه و استخر خصوصی به همراه سیستم هوشمند خانه

خانه ۱۰۰ متری در استانبول با لوکیشن فوق العاده
استانبول 100 متر 6 طبقه

خانه ۱۰۰ متری در استانبول با لوکیشن فوق العاده

خانه ۱۰۰ متری در استانبول با لوکیشن فوق العاده و دسترسی سریع به مراکز خرید استانبول

خانه 125 متری در سریر استانبول
استانبول 125 متر 17 طبقه

خانه 125 متری در سریر استانبول

خانه 125 متری در سریر استانبول - نزدیک به پارک و باغ برای بازی کودکان - مناطق ورزشی فضای باز

آپارتمان سه خوابه ۱۶۵ متری در استانبول
استانبول 165 متر 5 طبقه

آپارتمان سه خوابه ۱۶۵ متری در استانبول

آپارتمان سه خوابه ۱۶۵ متری در استانبول دارای دسترسی فوق العاده - زمین فوتبال و سالن ورزشی و محیط مخصوص برگزاری مهمانی ها - استخر شنا برای کودکان

خانه 101 متری در سریر استانبول
استانبول 101 متر 17 طبقه

خانه 101 متری در سریر استانبول

خانه 101 متری در سریر استانبول - منظره شهر - نزدیک به حمل و نقل دریایی - مرکز شهر

خانه لوکس ۱۷۴ متری در استانبول
استانبول 174 متر 15 طبقه

خانه لوکس ۱۷۴ متری در استانبول

خانه لوکس ۱۷۴ متری در استانبول نزدیک به مرکز شهر و وسایل حمل و نقل عمومی

خانه ۸۷ متری در باقرکوی استانبول
استانبول 87 متر 1 طبقه

خانه ۸۷ متری در باقرکوی استانبول

خانه ۸۷ متری در باقرکوی استانبول به همراه منظره شهری در مرکز شهر , نزدیک به مترو و وسایل نقلیه عمومی و فرودگاه

خانه ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول
استانبول 138 متر 5 طبقه

خانه ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول

خانه ۱۳۸ متری دو خوابه در استانبول دارای استخر و سالن سینما,کافه و نگهبانی ۲۴ ساعته و سالن ورزش و زمین فوتبال - نزدیک به فرودگاه

خانه ۸۱ متری یک خوابه در استانبول
استانبول 81 متر 5 طبقه

خانه ۸۱ متری یک خوابه در استانبول

خانه ۸۱ متری یک خوابه در استانبول , نزدیک به فرودگاه , با منظره ی جنگل , نزدیک به وسایل حمل و نقل عمومی

خانه ۹۰ متری در استانبول
استانبول 90 متر 6 طبقه

خانه ۹۰ متری در استانبول

خانه ۹۰ متری دست دوم در بویوک‌چکمجه استانبول ترکیه

خرید ملک در استانبول

خرید خانه و ملک در استانبول

قیمت خرید خانه در استانبول نسبت به محل و امکانات متفاوت است و باید بدانید که استانبول به دلیل داشتن امکانات رفاهی و حمل و نقل بهتر، از سایر شهرهای ترکیه گرانتر است.

همان طور که ذکر شد استانبول یکی از گرانترین شهرهای ترکیه می باشد اما به دلیل امکانات شهری و کیفیت بالای زندگی بسیاری از اتباع خارجی ترجیح می دهند این شهر را برای اخذ اقامت در ترکیه  و یا  خرید ملک در ترکیه انتخاب کنند. این که شما در کدام یک از محله های استانبول اقدام به خرید خانه می کنید قیمت خانه شما را مشخص می کند.

مثلا بسیاری از ایرانیان در منطقه بیلیک دوزو یا اسنیوت ساکن بوده اند زیرا که شما با هزینه های بسیار پایین می توانید در این منطقه خانه های آپارتمانی نوساز با سند دست اول تهیه کنید. مثلا در این مناطق شما به راحتی می توانید منازلی با متراژ 60 متر را با مبالغی در حدود 240000 لیر خریداری کنید. به طور متوسط می توان گفت شما می توانید آپارتمان هایی را در اطراف استانبول در نظر بگیرید که بهای هر متر مربع آن از 3000 لیر شروع شود.

بسیاری از ایرانیان همواره به دنبال بهترین محله های استانبول برای زندگی  هستند که شامل خانه های نوساز و آپارتمانی باشند. مثلا یکی از محله های پرطرفدار در استانبول محله بشیکتاش می باشد که البته می توان گفت یکی از گرانترین محله های استانبول به شمار می رود. حداقل قیمت خانه در این محله به متری 10000 لیر می رسد. البته خود این محله منطقه ای به اسم ببک دارد که متوسط قیمت خرید ملک در آن به بالای 40000 لیر می رسد. در نظر داشته باشید که محله Bebek گرانترین منطقه ترکیه می باشد که در منطقه ی اروپایی استانبول و در کنار تنگه ی بوس قرار گرفته است.

بهترین محله ها برای خرید خانه در استانبول

۱.محله باکیرکوی استانبول

باکیرکوی در سمت اروپایی، در ساحل دریای مرمره واقع شده است و به دلیل زندگی روزمره مدرن و پر جنب و جوش، بازارها، فعالیت های فرهنگی و هنری، زندگی شبانه، مراکز خرید، تفریحات کنار دریا و رستوران ها و مراکز خرید خوب مشهور است. آکواریوم استانبول و فرودگاه آتاتورک استانبول در باکیرکوی واقع شده است.

این منطقه بین بزرگراه E5 واقع شده است که جاده اصلی حمل و نقل در استانبول و جاده ساحلی دریای مرمره است و شامل محلات معروفی مانند فلوریا، آتاکوی مارینا، یشیل یورد و یشیل کوی است. از شرق با منطقه زیتین بورنو، از غرب با Küçükçekmece، از شمال با باغچه لی ائولر و از جنوب با دریای مرمره همسایه است.

باکیرکوی از مناطق اصلی تجاری و مسکونی در سمت اروپایی استانبول بوده و دارای امکانات اجتماعی زیادی مانند مراکز خرید بزرگ، پارک ها، بازارها و مکان های توریستی است.

پارک فلوریا که یکی از بزرگترین پارکهای استانبول است زیرا علاوه بر چشم انداز دریای مرمره، دارای زمین های مخصوص بازی کودکان و پیست اتومبیلرانی است؛ آکواریوم استانبول، مرکز خرید فوروم، مرکز خرید گالریا که یک نقطه عطف در تاریخ معماری ترکیه محسوب می شود زیرا یکی از اولین ساختمان های مدرن در ترکیه است.

همچنین بسیاری از دانشگاه های مطرح در این محله واقع شده اند از جمله دانشگاه آیدین و دانشگاه کولتور استانبول.

۲.محله ببک استانبول

ببک یک محله ساحلی جذاب و شیک در منطقه بشیکتاش و در واقع گرانترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می شود که در کنارتنگه ی بوسفور در بخش اروپایی استانبول قرار گرفته است.

ببک به خاطر زندگی لوکس و مجلل شهری، کافه ها و رستوران های لوکس و با کیفیت مشهور است همچنین ساحل آن همیشه سرزنده است و محبوبیت زیادی در بین خارجی ها دارد.

این محله دسترسی آسانی به مناطق اورتاکوی، آرناووتکوی، اتیلر، روملی حصار و بشیکتاش دارد و از مجلل ترین مناطق استانبول است.

این جاده ساحلی مجلل ترین هتل ها، رستوران ها و کلوپ های شبانه شهر را در خود جای داده و دارای یک مسیر گسترده دوچرخه سواری و پیاده روی در امتداد بسفر و بین دو پل آن است.

در سمت شمال مراکز خرید مجلل آک مرکز و استینیه و مجتمع های مسکونی لوکسی را خواهید دید که محل زندگی افراد مشهور و ثروتمند است.

برای بسیاری از مهاجران، سبک زندگی راحت تر و لوکس تر ی را ارئه می دهد. دانشگاه دولتی بوغازایچی که از موسسات برتر آموزش عالی ترکیه به حساب می آید در منطقه محله ببک استانبول واقع شده است

۳. محله سلطان احمد استانبول

سلطان احمد، قطب تاریخی شهر استانبول و زمانی مرکز اجتماعی و سیاسی امپراتوری های روم ، بیزانس و عثمانی بود.

محله سلطان احمد استانبول قدیمی ترین محله استانبول است که اکثرا افراد محلی در این محله اقامت دارند و هنوز بافت جمعیتی آن کمتر تغییر نموده است.

تمام جاذبه های اصلی و دیدنی، در این منطقه که به آن “قلب تاریخی استانبول ” هم گفته می شود، نهفته است. مسجد ایاصوفیه متعلق به قرن ششم میلادی با گنبد وسیع، ستون های مرمر رنگارنگ، هنر اسلامی و موزاییک های براق مسیحی به راحتی قابل شناسایی است.

از دیگر آثار دیدنی آن می توان به بازار بزرگ استانبول، بازار آراستا Arasta Bazaar ، میدان اسب دوانی Hippodrome، کاخ توپکاپی مربوط به دوره عثمانی، مسجد آبی که با کاشی و مناره هایش معروف است و آب انبار باسیلیکا در قرن ششم، بزرگترین مخزن آب باقیمانده از دوره بیزانس در استانبول، اشاره کرد.

۴.میدان تاکسیم و خیابان استقلال استانبول

میدان تاکسیم یکی از مهمترین مکانهای گردشگری استانبول و مرکزی بزرگ برای بسیاری از فعالیت ها و مقصد گردشگران از سراسر جهان و از قطب های مهم حمل و نقل استانبول است که تقریباً دسترسی به تمامی نقاط شهر را فراهم می‌کند.

میدان تاکسیم بسیار نزدیک به خیابان معروف استقلال است که مغازه ها، ساختمانهای قدیمی، کتابخانه ها، بانک ها، سینما، رستوران ها و کافه ها، علاوه بر اینها سفارتخانه ها و کنسولگری هایی مانند کنسولگری فرانسه، یونان، انگلیس و آلمان در این خیابان قرار دارند.

محله تاکسیم در منطقه بی اوغلو واقع شده که محل سکونت بسیاری از مهاجرین از کشورهای آسیایی و اروپایی می باشد.

۵.  محله لونت استانبول

لونت یکی از اصلی ترین مناطق تجاری استانبول است که در سمت اروپایی این شهر واقع شده است. محله لونت مربوط به شهرداری منطقه بشیکتاش بوده و در قسمت غربی بسفر واقع شده است.

لونت یکی از بهترین و گران ترین مناطق سمت اروپایی استانبول می باشد که ساختمان های آسمان خراش که اکثراً تجاری و بسیار گران قیمت و زیبا هستند تماماً در این محله مشاهده می شود.

مجتمع و مرکز خرید Istanbul Sapphire بلندترین آسمان خراش محله لونت است که بین سال های 2010 تا 2016 بلندترین برج استانبول به حساب می آمد.

مراکز خرید بسیار مهم و معروفی از جمله مرکز خرید کانیون، مرکز خرید زورلو (Zorlu Center) و مرکز خرید اوزدیلک پارک (Özdilek Park) در خیابان بویوک دره محله لونت قرار گرفته اند.

دسترسی به محله لونت با مترو و همچنین اتوبوس های شهری از بسیاری از نقاط شهر امکانپذیر است.

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید ملک یکی از بهترین و آسانترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه است که طی سه سال اخیر از رشد بالایی برخوردار بوده است. اتباع خارجی با خرید انواع ملک شامل واحد مسکونی، آپارتمان، ویلا، واحدهای تجاری و اداری و حتی مغازه می توانند ضمن سرمایه گذاری در ترکیه شهروندی ترکیه را نیز اخذ کنند.

مهمتر از همه، ترکیه بازاری بسیار مطمئن برای سرمایه گذاری است زیرا اقتصاد  این کشور دارای رشد پایداری است و یکی از بیست اقتصاد بزرگ در سراسر جهان است.

مزایای خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید خانه در استانبول مزیت های زیادی دارد که در زیر به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

 • قیمت آپارتمان در استانبول در مقایسه با قیمت ملک در کشورهای دیگر پایین است.
 • استانبول تنوع گسترده ای از املاک مناسب برای اقامت و سرمایه گذاری را ارائه می دهد.
 • استانبول دارای موقعیت جغرافیایی و اقتصادی مرکزی است که ارزش هر نوع سرمایه گذاری در آن در مدت کوتاهی افزایش می یابد.
 • بسیاری از شرکتهای بین المللی به دلیل ارزش سرمایه گذاری، ترکیه را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.
 • دارای پروژه های مگازیرساختی است که تأثیر مستقیم و مثبتی بر اقتصاد دارند.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای خرید آپارتمان در استانبول

مدارک لازم برای خرید ملک شامل موارد پایین است:

 • مدارک خریدار از جمله پاسپورت و کارت شناسایی که به ترکی ترجمه‌ی رسمی شده و توسط نوتر تائید گشته است.
 • دو قطعه عکس شش در چهار
 • شماره مالیاتی
 • افتتاح حساب بانکی
 • ارائه مدارک مترجم رسمی که از خود مترجم دریافت می گردد.
 • ارائه اصل و ترجمه تائید شده وکالت نامه (در صورت خرید وکالتی)

وقتی که تصمیم نهایی خود برای خرید ملک را گرفتید، یک قرارداد خرید بین شما و فروشنده ملک منعقد می شود. و شما باید مبلغی به عنوان دپوزیت به صاحب ملک بپردازید. مبلغ دپوزیت برای هر ملکی متفاوت است اما به طور کلی 10 درصد قیمت ملک از شما به عنوان دپوزیت اخذ می شود.

پس از اتمام مرحله امضای قرارداد، خریدار و صاحب ملک (یا وکیل او) شخصاً برای انتقال سند مالکیت در اداره ثبت اسناد رسمی باید حضور یابند. برای خارجیانی که به زبان ترکی تسلط ندارند حضور مترجم رسمی و مورد تایید اداره ثبت اسناد الزامی است.

قبل از امضای سند نهایی، باید مالیات و هزینه ها (حدود 4 درصد از ارزش ارزیابی شده ملک) را که توسط قانون تعریف شده است، پرداخت کنید. با امضای قرارداد توسط طرفین فرآیند خرید کامل می شوند.

پس از انتقال سند مالکیت، باید مابقی مبلغ ملک خریداری شده را به فروشنده پرداخت کنید.

پیدا کردن آپارتمان در استانبول

مانند هر خرید عمدۀ دیگری، برخی جزئیات کلیدی وجود دارد که باید پیش از تصمیم نهایی در نظر بگیرید. فکر کردن درباره این موارد پیش از شروع جستجو، ممکن است به شما کمک کند که بعداً احساس پشیمانی نکنید.

 • اول از همه باید توانایی مالی خود را در نظر بگیرید اینکه چه مبلغی را می توانید جهت خرید ملک اختصاص دهید.
 • تعیین هدف خرید ملک (برای سکونت یا سرمایه گذاری!) در شناخت گزینه های شما نقش دارد و باعث می شود دایره جستجو برای رسیدن به هدف محدود شود.
 • یک مشاور املاک و مستغلات و یا یک وکیل قابل اعتماد، با تجربه در بازار املاک در ترکیه، و دارای اعتبار انتخاب کنید! برای این کار می توانید از تجربه برخی از آشنایان و از طریق ارزیابی های مثبت در سایت های شبکه های اجتماعی اقدام کنید.
 • در انتخاب خود دقت کنید. پس از اینکه مطمئن شدید گزینه مناسبی پیش روی شماست نسبت به خرید آن اقدام کنید.
 • سعی کنید منطقه ای که ملک در آن قرار دارد را شناسایی کنید، و اطمینان حاصل کنید که منطقه انتخاب شده با هدف شما مطابقت دارد و دارای امکانات مورد نیاز مانند مدارس و دانشگاه ها بیمارستانها و سایر امکانات ضروری است.
 •  بهتر است که آپارتمان های آماده تحویل خریداری کنید. برای اطمینان از اینکه تحویل آپارتمان به تاخیر نخواهد افتاد می توانید قبل از خرید از آن بازدید کنید.
 • ممکن است بنگاه های املاک و مستغلات، پروژه های در دست ساخت در استانبول با قیمت کمتری نسبت به املاک آماده را به شما پیشنهاد دهند، اما در این مورد مطمئن شوید که ملک تحت ضمانت دولت ترکیه است.
 • واحدهای داخل مجتمع های مسکونی یا سایت ها از نظر امنیت، امکانات اجتماعی داخلشان و سبک زندگی متفاوت، می توانند گزینه های مناسبی برای خرید باشند.

مهمترین عناصر تعیین قیمت آپارتمان در استانبول

 1.  فاصله با مرکز شهر
 2. فاصله از وسایط حمل و نقل اصلی، مانند فرودگاه، خطوط مترو، متروبوس، یا خیابان ها و جاده های مهم.
 3. فاصله از مکان های توریستی مانند دریاچه ها، پارک های عمومی و اماکن باستانی مساجد معروف، کاخ ها، قلعه های باستانی، موزه ها و سایر مکان های تفریحی.
 4. موقعیت ملک در مجاورت پروژه های مهم مانند کانال استانبول، فرودگاه استانبول و مراکز تجاری استانبول که بر اهمیت مکان تأثیر می گذارد و قیمت املاک در آن را افزایش می دهد. چون که این املاک شاهد افزایش آشکار قیمت های خود بوده اند.
 5. نزدیکی به محدوده بسفر

طبق آخرین آمار در سال 2020 قیمت متری آپارتمان در استانبول صرف نظر از وضعیت ملک از نظر جدید یا قدیمی بودن بین 347 تا 781 دلار بوده است. این رقم می تواند تا 1200 دلار در برخی مناطق مدرن و تا دو برابر این مبلغ در مهمترین مناطق شهر افزایش یابد.

همچنین ارزش هر ملک با توجه به موقعیت و ویژگی ها و همچنین عناصر فوق الذکر تغییر می کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در Esenyurt را با حدود 86700 دلار خریداری کنید. اما یک آپارتمان با متراژ 90 در Maslak حدود 127،280 دلار خواهد بود.

آیا قیمت خانه در استانبول کاهش می یابد؟

در سال 2020 قیمت خرید خانه در استانبول تنها در سه محله کاهش یافته است. اسنلر با 2 درصد کاهش به 2 هزار 683 لیر، محله فاتیح دوباره با 2 درصد کاهش به 4 هزار لیر رسیده است. همچنین در محله کادیکوی این کاهش به یک درصد رسیده است که میانگین قیمت در این محله 7 هزار 941 لیر می باشد.

به جز این محله ها هیچ منطقه و محله ی دیگری در  استانبول کاهش قیمت نداشته است. در برخی از مناطقی که هر از گاهی به نقطه اشباع می رسند ممکن است کاهش های کوچکی رخ دهد. اگر به دنبال خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه هستید سری به این محله ها بزنید.

 قیمت خرید خانه اطراف کانال استانبول!

از سال 2018 خانه هایی که در مسیر کانال استانبول قرار داشتند شروع به افزایش قیمت کردند. به خصوص بعد از این که انشعاب کانال استانبول رسماً از سمت دولت اعلام شد  بازار املاک و مستغلات در محله های اطراف آن مسیر افزایش قابل توجهی را تجربه کردند. برخی از این محله ها عبارتند از: Uzmarlar ، Küçükçekece ، Başakşehir ، Arnavutköy ، Esenyurt و Avcılar.

طبق آمار سازمان املاک و مستغلات استانبول متوسط ​​قیمت واحدهای مسکونی فروشی در محله  Küçükçekmece به ۳۸۰۰ لیر و در Başakşehir به ۳۴۵۵ لیر و البته در Arnavutköy به ۲۳۱۶ وAvcılar به ۲۵۶۳ لیر رسده است.

این مناطق برای سرمایه گذاری در ترکیه برای اتباع خارجی پیشنهاد می شود زیرا که رشد قابل ملاحظه ای را انتظار می رود.

ارزانترین قیمت خرید خانه در استانبول

تحولات در بخش املاک و مستغلات که به عنوان لوکوموتیو  اقتصاد ترکیه از آن نام برده می شود مستقیم یا غیر مستقیم منجر به توسعه بسیاری از صنایع دیگر در ترکیه شده است.

با افزایش روز به روز حجم تجارت و از سمت دیگر افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید باعث می شود شهروند به مناطقی مراجعه کند که قیمت واحد متر مربع آنها پایین تر از میانگین استانبول می باشد.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند با پول کمی که دارند اقدام به خرید ملک نمایند. در این بخش سعی شده است تا شما را با برخی از محله های شهر استانبول که می توان در آنجا خانه های مناسب با قیمت های پایین آورد آشنا کنیم. قیمت خانه در استانبول به پول ایران در این مناطق پایین تر می باشد.

 • Esenyurt
 • Çatalca
 • Sultanbeyli
 • Silivri
 • Arnavutköy
 • Sultangazi
 • Sancaktepe
 • Beylikdüzü
 • Esenler
 • Pendik

گرانترین خانه های استانبول کجا هستند؟

مناطقی که بالاترین میانگین قیمت در هر متر مربع در استانبول را دارند ، همواره در محدوده بسفر یا همان بوغازایچی (Boğaziçi) که در منطقه اروپایی استانبول واقع شده است قرار داشتند .

در این زمینه خرید خانه در بشیکتاش استانبول سالهاست که مقام نخست را بر عهده دارد و یکه تاز محله ها در استانبول می باشد.

اگرچه قیمت مسکن در ترکیه با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی جامعه دارای فراز و نشیب های زیادی بوده است ولیکن هیچ موقع سبب کاهش قیمت خرید خانه در استانبول و به خصوص در این محله ها نشده است.

در ادامه بشیکتاش می توانیم محله هایی که با فاصله کمی این محله را تعقیب می کنند ببینیم به مانند Sarıyer ، Bakırköy و Kadıköy .

 سرمایه گذاری در املاک در کدام مناطق ترجیح داده می شود

هرگونه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول صرف نظر از موقعیت مکانی بسیار سودمند خواهد بود. بر اساس گزارش های بانک مرکزی ترکیه می توان به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری در املاک ترکیه به مراتب سودآورتر از سرمایه گذاری در ارز بوده است به خصوص که قیمت لیر ترکیه نیز به مراتب از ریال باارزش تر می باشد.

یعنی که نرخ افزایش مسکن بسیار بیشتر از افزایش نرخ ارز در دوره 3 ساله اخیر بوده است به عبارتی دیگر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه حتی در مقابل سرمایه گذاری در ارز خارجی محفوظ تر بوده است.

در این بین بسیاری از ایرانیان خرید زمین در استانبول و یا خرید آپارتمان دست دوم را ترجیح می دهند. اگر در شهرهای مرزی زندگی می کنید به جای استانبول می توانید از شهرهایی به مانند وان خرید داشته باشید.

قیمت خرید خانه در وان ترکیه به مراتب از دیگر شهرهای ترکیه پایین تر می باشد.

سایت خرید و فروش خانه در ترکیه

برای خرید انواع املاک و مستغلات و حتی آپارتمان های استانبول ، اجاره روزانه خانه در استانبول ، قیمت اجاره خانه در استانبول و … می توانید از سایت های زیر استفاده کنید:

 • https://www.sahibinden.com
 • https://www.emlakjet.com
 • https://www.hurriyetemlak.com
 • https://emlaksitem.com/
 • https://eksisozluk.com
 • https://www.katilimevim.com.tr
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
021-88850364 - 021-88884645 +98 912 407 1 406 - +90 552 641 22 34
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .